Leksykon sportu

Wydawnictwo: Egmont Polska
9788323719663
sport

Ta książka to wielka gratka dla wielbicieli sportu. znajduje się w niej opis zarówno popularnych, jak i tych mniej znanych dyscyplin sportowych. Autor w zwięzły sposób przedstawia zasady każdej z nich, dorzucając przy okazji garść ciekawostek. Dowiemy się z niej także co to są zasady fair play, dlaczego niektórzy sportowcy stosują doping i jakie dyscypliny są najbardziej dochodowe. Książka jest bogato ilustrowana pięknymi zdjęciami sportowców.

książek: 1910
Invidia | 2014-03-21