W pogoni za marzeniami

Cykl: Akademia Canterwood (tom 2)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
9788327152039
Blondyna98

Sasha Silver udowodniła, że potrafi godnie reprezentować szkołę w zawodach jeździeckich. Pewnego dnia niemile zaskoczona dowiaduje się, że podczas treningów jej partnerką będzie arogancka i niesympatyczna Heather Fox. Na domiar złego Heather coraz częściej spędza czas z Jacobem…

źródło opisu: http://www.empik.com

źródło okładki: http://www.empik.com

Etna | 2017-01-23
Na półkach: Dobre (6), Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 23 stycznia 2017

Fabuła jest dość płytka i przewidywalna. Książka dostosowana głównie dla młodszych, ale starsi koniarze też znajdą w niej coś dla siebie. Dla mnie jej cały urok polega na oddaniu jazdy konnej. Dzięki niej mogę zawsze znaleźć się w stajni i czuć to wszystko co czuje bohaterka. Jeśli chodzi o oddanie uczuć to autorka dość słabo sobie z tym poradziła. Irytowała mnie też forma ,,otwarła". Lekka lektura i szybko, przyjemnie się czyta. Sięgnę z ciekawością po następne części :)

Rita22 | 2015-07-09
Przeczytana: styczeń 2015

Kocham tą książkę! Z niecierpliwością czekałam aż dowiem się jakie przygody spotkały Sashę. Druga część "Akademii Canterwood" według mnie jest trochę bardziej dojrzała, bardziej pociągająca i pełna niespodzianek. Sam koniec bardzo pobudził we mnie wiele emocji, ale nie zdradzę jakich ;) Powiem tyle, szczerze polecam "W pogoni za marzeniami" <3

Olczi | 2016-03-02
Przeczytana: 2014 rok

Książka dla nastolatek lubiących konie :) Bardzo mi się w niej spodobała luźna konstrukcja tekstu, więc świetnie się czyta! Wydarzenia są bardzo realistyczne, główna bohaterka wszystko wspaniale opisuje :) Polecam :)

martad | 2015-08-16
Przeczytana: sierpień 2015

Bardzo dobra książka,pomimo paru niedociągnięć jeżeli chodzi o jeździectwo. Pomimo to przypadła mi do gustu.

Luna | 2015-06-04
Przeczytana: 04 czerwca 2015

ŚWIETNA POLECAM SZCZEGÓLNIE FANOM I FANKOM KONIKÓW I PRZYGÓD SASHY I JEJ PRZYJACIÓŁ!!!!!!!! :)<3

Natalia | 2017-11-16
Przeczytana: 05 listopada 2017

Zdecydowanie świetna książka <3 Bardzo szybko, przyjemnie czytana lektura. Jestem w trakcie czytania III części i kompletuję całą serię. Zamówiłam 1, a posiadam 2,3,4, oraz 7 i 8 (jest 17), więc trochę mi jeszcze zostało.
Podsumowując: zachęcam do czytania i polecam

kocia_mama | 2015-03-01
Na półkach: Przeczytane, 2015 :)

Rewelacyjna :) Szybko się czyta. Polecam.

AnikBHSS | 2015-04-30
Przeczytana: 26 maja 2015

Dlaczego Sasha jest taka naiwna?!

Może zacznę od tego, że uwielbiam tą serię i chciałabym przeczytać ją całą. Ogólnie bardzo mi się podobała. Czytając tą książkę czułam jakbym też brała udział w tej opowieści. Jak mam być szczera to druga część ("W pogoni za marzeniami") podobała mi się chyba jeszcze bardziej niż pierwsza ("Wysoka poprzeczka"). Chyba jedynym minusem jest to, że książka skończyła się w najciekawszym i najbardziej wyczekiwanym przeze mnie momencie. ;P W każdym razie, polecam wszystkim. Jeśli masz zamiar przeczytać tą lub pierwszą część, nie czekaj zaczynaj jak najszybciej, bo naprawdę warto. :)

Turlot | 2015-05-05

Kolejna część tej serii spodobała mi się tak samo jak poprzednia.
Polecam każdemu tę miłą lekturę :)