Zaszalej ze mną

Wydawnictwo: Amber
Rock with Me
9788324151998
karollllllla

Leo Nash, frontman kultowego rockowego zespołu, to ostatni mężczyzna, jakiemu Samantha Williams mogłaby zaufać. Kiedyś przekonała się, co to znaczy kochać idola i dobrze pamięta tę bolesną lekcję. Lecz Leo nie pozwoli, żeby przed nim uciekła. Zbyt wielu ludzi odeszło już od niego… A Samantha musi przyznać, że żaden mężczyzna nie przyciągał jej tak magnetycznie jak Leo. Czy pragnienie zwycięży...

A Samantha musi przyznać, że żaden mężczyzna nie przyciągał jej tak magnetycznie jak Leo. Czy pragnienie zwycięży złe doświadczenia? Czy ukrywane sekrety nie zniszczą zaufania i uczucia?…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

Kasiek | 2015-05-07
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 07 maja 2015

Z każdą kolejną częścią ta seria wydaje się coraz bardziej naciągana. Autorka pisząc ten tom nie miała już chyba żadnego konkretnego pomysłu na fabułę. Akcji nie ma żadnej, a wątek jest jeden i to głównie erotyczny. Z kolei demony z przeszłości i nocne koszmary były już tyle razy przerabiane w tego typu literaturze, że trudno wymyślić coś nowego w tym obszarze. Bohaterowie są nijacy, a puste konwersacje między nimi nic nie wnoszą do całości.
Na plus wypada nawiązanie do poprzednich części poprzez ukazanie dalszych losów postaci, które wówczas były w centrum uwagi. Prosty styl i niezbyt wyszukany język sprawiają, że jest to lektura niewiele wymagająca od czytelnika. Na książkę nie trzeba poświęcić dużo czasu, a ona sama na pewno nie zapadnie w pamięci.

Pinina_Paulina | 2015-04-29
Przeczytana: 29 kwietnia 2015

Tym razem na tapecie mamy sławnego i przystojnego Rockmana Leo Nasha i siostrę Luka z pierwszej części - Samanthe Williams - jednym słowem mieszanka wybuchowa :)
Jestem bardzo wierna tej serii i mogę powiedzieć jedynie, że mnie się podobało. Tyle. ;)

justa_jp | 2015-03-11

Tym razem historia dotyczy Leo i Sam. Ona to siostra gwiazdy filmowej, zawsze w cieniu brata. On frontman sławnego zepołu rockowego, mimo całej otoczki jaka jest wokół niego nie jest rozpuszczonym celebrytą. Spotkanie tych dwojga to początek bardzo ciekawej relacji. Namiętność popycha ich w swoje ramiona i mimo wielu uprzedzeniom (zwłaszcza Sam) okazuję się że ten układa się sprawdza. Będą musieli pokonać demony Sam, aby wreszcie dojść do wniosku, że są sobie pisani. Nie zabraknie też informacji co słychać u znanych nam już bohaterów tej serii, co uważam za dużą wartość dodaną. Podoba mi się też, że nie ma tu gier i podchodów jeżeli chodzi o relację między głównymi postaciami. POdobają się sobie i starają się zbudować coś trwałego. Jak najbardziej polecam i sięgam po "Safe with me".

Manahalia | 2015-04-09
Przeczytana: 08 kwietnia 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Tym razem niestety tylko przeciętnie. Leo gwiazdor, który się zakochuje w bohaterce - Sam chwilowo bezrobotna kobitka, która sobie obiecała, że po toksycznym związku, który miała kilka lat temu, już nigdy nie zwiąże się z kimś popularnym. Szybko zmieniła zdanie gdy "mogła lizać jego gwiazdki" :)

Brakowało mi niestety "tego czegoś". Bo oprócz tego, że Sam miała podjąć pracę w LA, że opublikowano ich zdjęcie w magazynie i trochę szantażowano, nic nie nakręcało akcji.

Ale najbardziej denerwował mnie fakt, że w książce były literówki i np.: zdania się powtarzały i były w trakcie urywane. Wiem, że błąd może się zdarzyć - jednak w tym wydaniu, które posiadam strasznie rzucało się to w oczy.

MissShy | 2015-05-14
Przeczytana: 14 maja 2015

Niewiele można napisać o tej części, ale na pewno to, że jest najsłodsza ze wszystkich. Zero negatywnych emocji i mnóstwo seksu. Troszkę mnie zemdliło, ale niczego innego się nie spodziewałam po tej autorce.

Esia | 2015-04-30
Przeczytana: 30 kwietnia 2015
Magdalena | 2015-05-11
Przeczytana: 02 maja 2015

Najgorsza z całej serii, moim skromnym zdanie.
Nic z tytułu nie ma w książce. Żadnego szaleństwa. Ona jest zakompleksioną i niepewną kobietą, choć pokazuje inna maskę wszystkim wokoło, jedynie Nash ją odkrywa.
Nie ma fajerwerków.

bookish | 2015-05-01
Przeczytana: 01 maja 2015

co ja mogę powiedzieć o tej części, w pewnym sensie czekałam na nią. Leo, postać zagadkowa, która pojawiła się w drugiej części. okazał się Leo gorącym rockmenem, ale również pokazał drugą stronę, tą którą wszystkie czytelniczki tak bardzo kochają czyli czuły, romantyczny, dba o rodzinę, przyjaciół i swoją prywatność, zachowując przy tym wszystkie atrybuty niegrzecznego chłopca. Samantha natomiast w pierwszej części nie wzbudzała zbytnia sympatii, a tu proszę, proszę zupełnie nowe oblicze. aż niewiarygodne, że autorka tak ją ukazała. co do nich jako pary, całkiem ciekawe połączenie i miło się to czytało. a najbardziej podobały mi się rodzinne spotkania bohaterów kolejnych części przy których szczerze się śmiałam i to było najlepsze.

bookish | 2015-05-01
Przeczytana: 01 maja 2015

Weronika Pabianek | 2017-07-27
Przeczytana: 25 lipca 2017

W kolejnej części poznajemy Sam, siostrę Luka z "Uciekaj ze mną" i Leo Nasha, muzyk topowego zespołu rockowego. Co łączy wokalistę rocka i Sam? Samantha była już w związku z kimś sławnym, poznała smak celebryckiego życia i uczucie, kiedy widziała swoje fotki w brukowcach. Czy zdecyduje się na coś więcej z kolejnym sławnym facetem? Leo też swoje przeżył w dzieciństwie. Oceniając wygląd, spokojnie można powiedzieć, że należy do rodziny ciach. Od pierwszych spojrzeń zawiesi parol na Sam. Będzie mocno, miło i pięknie. Polecam.