Zaszalej ze mną

Kristen Proby Wydawnictwo: Amber Cykl: Ze mną (tom 4) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Rock with Me
9788324151998
Joanna Lipińska, JOANNA NAŁĘCZ
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
przeznaczenie miłość romans seks pożądanie sekrety zaufanie

Miłość, sceny erotyczne, scena dramatu-dobrze się czyta tak jak całą serię.
Typ romantyczny!

No dobra, zaczynam się wciągać w przygody całej ferajny. Bardziej już w tej chwili patrze na historię, na losy bohaterów niż na erotyczną stronę książki. Co szczerze mówiąc nie wiem czy jest dobre czy nie, bo jeśli bym chciała sięgnąć po losy bohaterów to jest wiele innych gatunków i książek, po erotyki z reguły sięga się w innym celu.
No ale do rzeczy... pod koniec...

Bardzo przyjemna książka.Polecam

... wyciąg kij z d... Humor, walka wewnętrzna i w końcu wielka miłość. Autorka zapewniła świetny relaks.

Opowieść o Leo i Sam zdecydowanie nie chwyciła mnie za serce. Leo słodki i cudowny, ale Samantha zachowuje się czasem, jakby kij połknęła.Zdecydowanie nie jest typem bohaterki, które lubię. Całość taka drętwa jak i bohaterka. Wg mnie najgorsza z części.

Na półkach: , , , , , ,

Bardzo dobra książka w serii, Leo jest cudowny :) Polecam fankom lekkiej, literatury, dobrej gdy ma się zły humor :)

W kolejnej części poznajemy Sam, siostrę Luka z "Uciekaj ze mną" i Leo Nasha, muzyk topowego zespołu rockowego. Co łączy wokalistę rocka i Sam? Samantha była już w związku z kimś sławnym, poznała smak celebryckiego życia i uczucie, kiedy widziała swoje fotki w brukowcach. Czy zdecyduje się na coś więcej z kolejnym sławnym facetem? Leo też swoje przeżył w dzieciństwie....

Cóż mogę powiedzieć... Tak jak poprzednie części również i tak książka jest mega słodka. Żadnych dramatów, chwil zwątpienia i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Nawet gdy coś się zaczyna dziać to od razy sytuacja jest wyjaśniana... To aż nierealne. Pozycja do przeczytania ale nie koniecznie do zapamiętania. Idealna wręcz na poprawienie sobie humoru, choć jak dla mnie za dużo...

Samantha Williams jest siostrą Luka,bohatera pierwszej części serii.Pracuje jako redaktorka w jednej z miejscowych gazet.W przeciwieństwie do brata i całej rodziny Montgomerych,Sam jest cicha,odosobniona i nie tak bogata jak jej sławny brat.I właśnie pokrewieństwo z bratem i Willem Montgomerym powoduje,że zostaje zwolniona z pracy za odmowę sprzedania o nich...

Fajna, miła lekka i przyjemna

Dyskusje

• E-book