Zaszalej ze mną

Okładka książki Zaszalej ze mną Kristen Proby
Okładka książki Zaszalej ze mną
Kristen Proby Wydawnictwo: Amber Cykl: Ze mną (tom 4) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Ze mną (tom 4)
2015-03-30
2013-03-01
9788324151998
Joanna Lipińska, Joanna Nałęcz
przeznaczenie miłość romans seks pożądanie sekrety zaufanie

Są przeznaczeni dla siebie.. Ale tak trudno być razem. Książkę miło się czyta, może nie porywa i nie zapiera dech w piersi, ale jest ok. To kolejna już kontynuacja, teraz głównymi bohaterami stają się Leo Nash i Samanta, siostra Luk'a. Są nawet oświadczyny Megan i Willa, to ciekawe że losy poprzednich bohaterów przeplatają się przez każda nową książkę. Lecę po kolejną!

Miłość, sceny erotyczne, scena dramatu-dobrze się czyta tak jak całą serię.
Typ romantyczny!

Miłość, sceny erotyczne, scena dramatu-dobrze się czyta tak jak całą serię.
Typ romantyczny!

No dobra, zaczynam się wciągać w przygody całej ferajny. Bardziej już w tej chwili patrze na historię, na losy bohaterów niż na erotyczną stronę książki. Co szczerze mówiąc nie wiem czy jest dobre czy nie, bo jeśli bym chciała sięgnąć po losy bohaterów to jest wiele innych gatunków i książek, po erotyki z reguły sięga się w innym celu.
No ale do rzeczy... pod koniec poprzedniego tomu zarzucono nam haczyk na historię Leo (przyszywanego brata Meg z 3 tomu) oraz Sam (siostrę Luka z 1 tomu) - swoją drogą przydałoby się narysować jakieś drzewo, bo zaczynam się gubić w tym kto jest z jakiej rodziny i z kim ;)

Podobnie jak w przypadku poprzedniego tomu, mamy bardzo ciekawe wątki głównych bohaterów, które wpływają na to że są tacy jacy są, Sam ma problem z zaufaniem, bo każdy wykorzystywał ją aby być w kręgu jej sławnej rodziny, Leo chroniąc Meg w domu dziecka, zmagał się z różnymi rzeczami. Ale poza wzmianką i jedną rozmową te historie nie są w ogóle zgłębione. Ogromna szkoda, bo to byłoby na prawde interesujące. Niestety cała relacja jest bardzo płytka, ale jest to wada wszystkich tomów p. Proby.

A tak poza tym, że jest płytko, słodko i zbyt gładko wszystko idzie to nic się nie dzieje, a sięgam po kolejne części bo zrobiło się z tego guilty pleasure i chce poznać dalsze losy wszystkich bohaterów. No i na koniec tej serii w sumie nie wiem jaki wątek zostanie pociągnięty w kolejnym tomie.

No ale do rzeczy... pod koniec...

Bardzo przyjemna książka.Polecam

Bardzo przyjemna książka.Polecam

... wyciąg kij z d... Humor, walka wewnętrzna i w końcu wielka miłość. Autorka zapewniła świetny relaks.

Opowieść o Leo i Sam zdecydowanie nie chwyciła mnie za serce. Leo słodki i cudowny, ale Samantha zachowuje się czasem, jakby kij połknęła.Zdecydowanie nie jest typem bohaterki, które lubię. Całość taka drętwa jak i bohaterka. Wg mnie najgorsza z części.

Na półkach: , , , , , , , ,

Bardzo dobra książka w serii, Leo jest cudowny :) Polecam fankom lekkiej, literatury, dobrej gdy ma się zły humor :)

W kolejnej części poznajemy Sam, siostrę Luka z "Uciekaj ze mną" i Leo Nasha, muzyk topowego zespołu rockowego. Co łączy wokalistę rocka i Sam? Samantha była już w związku z kimś sławnym, poznała smak celebryckiego życia i uczucie, kiedy widziała swoje fotki w brukowcach. Czy zdecyduje się na coś więcej z kolejnym sławnym facetem? Leo też swoje przeżył w dzieciństwie. Oceniając wygląd, spokojnie można powiedzieć, że należy do rodziny ciach. Od pierwszych spojrzeń zawiesi parol na Sam. Będzie mocno, miło i pięknie. Polecam.

Cóż mogę powiedzieć... Tak jak poprzednie części również i tak książka jest mega słodka. Żadnych dramatów, chwil zwątpienia i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Nawet gdy coś się zaczyna dziać to od razy sytuacja jest wyjaśniana... To aż nierealne. Pozycja do przeczytania ale nie koniecznie do zapamiętania. Idealna wręcz na poprawienie sobie humoru, choć jak dla mnie za dużo cukru... Mam wrażenie że nawet w baśniach jest więcej nieoczekiwanych zwrotów akcji... Ale co kto lubi ;)

Samantha Williams jest siostrą Luka,bohatera pierwszej części serii.Pracuje jako redaktorka w jednej z miejscowych gazet.W przeciwieństwie do brata i całej rodziny Montgomerych,Sam jest cicha,odosobniona i nie tak bogata jak jej sławny brat.I właśnie pokrewieństwo z bratem i Willem Montgomerym powoduje,że zostaje zwolniona z pracy za odmowę sprzedania o nich historii.Podczas przeprowadzki Meg do Willa Samantha poznaje Leo Nasha,przybranego brata Megan i jednocześnie wokalistę uwielbianego przez nią sławnego zespołu Nash.Dziewczyna traktuje Leo chłodno,mając go za ekscentrycznego i samolubnego dupka.Tymczasem Leo jest zaintrygowany dziewczyną,pomimo jej zimnego stosunku wobec niego.Wspólne poranne bieganie,które Leo organizuje stanowi wstęp do poznania dziewczyny,tym bardziej że ciągnie ich do siebie pożądanie i wzajemna fascynacja.Oboje muszą nauczyć się wzajemnej bliskości,dotyku,normalności,miłości.Leo musi uporać się z demonami swojej przeszłości.Sam musi nauczyć się ponownie żyć u boku sławnego mężczyzny,gdyż przeżycie sprzed lat mocno poharatało jej serce sprawiając,że odsunęła się od ludzi i stała się zimna i niedostępna.Polecam książkę choćby ze względu na kontynuację losów bohaterów poprzednich części serii,ale również ze względu na styl jej napisania.Jeśli dodam,że również ta część przesiąknięta jest seksem i pikanterią,to chyba nie potrzeba już dodatkowej reklamy zachęcającej do przeczytania...Mniam :D

• Romans
  • 2015