Raz jeszcze

Tłumaczenie: Ewa Ratajczyk
Cykl: Proś mnie, o co chcesz (tom 3) | Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Wydawnictwo: Amber
Pídeme lo que quieras, ahora y siempre
karollllllla

Była sekretarką magnata biznesu… Była jego narzeczoną. Poznała miłość i ekstazę. Poznała ból i rozczarowanie… Judith zerwała z Erikiem i porzuciła pracę w jego korporacji. Chce o nim zapomnieć. Wyjeżdża z Madrytu i zaszywa się w domu swego ojca. Lecz Eric nie potrafi pogodzić się z jej odejściem. Wciąż łączy ich pożądanie, a ich seksualne fantazje stają się coraz śmielsze. Tym razem jednak to...

Wciąż łączy ich pożądanie, a ich seksualne fantazje stają się coraz śmielsze. Tym razem jednak to Judith chce dyktować warunki. Eric będzie musiał je zaakceptować - jeśli naprawdę ją kocha…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

Kasiek | 2015-02-28
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 28 lutego 2015

Po przeczytaniu każdej poprzedniej części nie mogłam doczekać się kolejnej, jednak po tym tomie nie mam takiego odczucia. Może dlatego, że nie zakończyło się tak intrygująco jak tamte, a może dlatego, że autorce kończą się pomysły na fabułę. Czasami można odnieść wrażenie, że niektóre problemy są wyszukiwane na siłę, a wątki sztucznie przeciągane. Niemniej jednak autorka zachowała emocjonalny charakter relacji pomiędzy głównymi bohaterami, oraz jak zawsze, nie szczędziła pikantnych scen. Zachowanie bohaterów nadal intryguje, czasami denerwuje, a czasami bawi. Zapewne sięgnę po ostatnią część tej serii, jednak nie wyczekuję jej tak jak poprzednich.

Beata | 2015-11-30
Przeczytana: 30 listopada 2015

Rewelacyjny erotyk. Hiszpania kontra Niemcy - walka trwa. Kibicuję Judith w tej rozgrywce, pociąga mnie jej gorący temperament i nieokiełznany charakter. Lubię tę parkę i jej seksualny świat, w którym słowa (nie mnogość współpartnerów) mają najbardziej podniecający charakter. Uwodzą się wzajemnie wypowiadanymi fantazjami i to jest świetne:)

Kasik | 2015-02-18
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Posiadam, 2015
Przeczytana: 18 lutego 2015

TO CZYSTA PERWERSJA!!!

Na okładce jest hasło, że to „Pięćdziesiąt twarzy Greya w ognistym, hiszpańskim wydaniu” – no cóż – Hiszpanka napisała lepszą książkę , a Grey by się zawstydził…..

Autorka nie ma absolutnie żadnych zahamowań!! Co ta kobieta nawymyślała – to powiem tylko, że zbierałam szczękę z podłogi. Mocna, odważna, rozpustna, niemoralna…. Książka ma wszystko to co powinien mieć erotyk! Zaskakuje, deprawuje i gorszy, ale nie można przestać czytać - zakazany owoc :) Pani Maxwell nie zapomniała jednak o bohaterach, treści, zabawnych dialogach, czy tez problemach… Mamy tu absolutnie wszystko.
Ostrzegam jednak – nie jest to romans o zabarwieniu erotycznym , raczej pornografia – dlatego polecam ją odważnym Paniom, które świadomie zdecydują się na mocną, szerzącą zgorszenie :) lekturę.

BOSKA

Kasia | 2015-06-05
Przeczytana: 05 czerwca 2015

Trzecia część, póki co, najbardziej mi się podobała. Oprócz strony erotycznej, która jest tu wątkiem przewodnim, w tej części jest też trochę ludzkich problemow:)

Natalia | 2017-02-28
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 28 lutego 2017

Zacznę w skrócie od tego o czym jest ta książka:
Ona jest zła na niego bo się na nim zawiodła.
Nie chce go widzieć.
On nie ustaje w swoich staraniach o nią.
On jest zazdrosny.
Ona jest zazdrosna.
I w końcu się godzą.
I jest seks, głównie we dwoje, ale w innych konfiguracjach też. Choć jest spokojniej niż w poprzednich tomach.

Nie wiem, co jest z tą serią, ale według mnie, to najgorsza seria erotyczna jaką dotąd czytałam. Jest napisana w sposób, który bardzo działa mi na nerwy. Nie lubię głównej bohaterki, Judith ani głównego bohatera, Erika. Rezygnuję z dalszego czytania.

mania_kch | 2015-04-03
Na półkach: Przeczytane, 2015

Troszkę słabsza od poprzednich części. Mniej zadziorna,mniej dramatyczna bardziej cukierkowa i zdecydowanie spokojniejsza, chociaż sceny seksu bardzo konkretne, odważne, namiętne i zmysłowe :)
Polecam:)

Ligeria | 2015-12-27

Czytam tylko dlatego że nie lubie pozostawiać niedokończonych serii. Ale to zdecydowanie nie moje klimaty

lulamae | 2015-08-03
Przeczytana: 02 sierpnia 2015

Ten tom zdecydowanie nie przypadł mi do gustu.
O ile jeszcze niezły był początek kiedy to Jud postawiła na swoim i trzyma tego swojego narwanego, apodyktycznego Niemca na dystans (choć też z przesadą już w pewnym momencie) to potem było to dla mnie straszne.

Na każdym kroku podkreślane jest przez Jud, że ten jej hiszpański temperament nie zostanie utemperowany i będzie stawiała się na każdym kroku - fajnie, że się nie daje, ale w pewnym momencie to już się robi przesadzone. Jud jest dla mnie bardzo, bardzo irytująca. Zachowuje się czasami jak mała dziewczynka - zwłaszcza w sytuacjach z Flynem. Flyn ma swoje za paznokciami, ale sądzę, że dorosła kobieta, która zaczyna toczyć wojnę z dzieckiem prawie na jego poziomie jest...słabe.
Eric jest Ericiem, trochę ugłaskanym, trochę spokorniałym, ale nadal posiada wszystkie cechy, które posiadał wcześniej.

Kłótnie i seks. Teraz Jud to napalona laska, a opisy tych scen chwilami po prostu przerzucałam, bo tego już nie mogłam czytać....

Anastazja | 2015-03-12
Przeczytana: 11 marca 2015

Książka jak i cały cykl, jest ciekawa i wciągająca. Bohaterowie są ciekawi, oboje mają swój własny niepowtarzalny charakter. Jednakże o ile Judith uwielbiam za upór i pazur, to Erica momentami (które się zdarzają nazbyt często) bym zagryzła. Do tego w trzeciej części doszła kolejna postać prosząca się o porządnego kuksańca.
I choć nie mogę o tej książce powiedzieć nic złego, to jednak nie trafia do mnie. Być może to efekt ciągłego wnerwu na Erica i jego siostrzeńca.
Pomimo to, myślę że książka warta jest polecenia.

Miss_Bovary | 2015-02-26
Przeczytana: 25 lutego 2015

Książka ciekawa, zabawna, charakterna, ale też mało ckliwa i niezbyt romantyczna - bez specjalnych dramatów czy porywów serca. Szybko i przyjemnie się ją czytało, jednak nie miała w sobie dla mnie tego czegoś, co sprawia, że lektura całkiem mnie pochłania.

Polubiłam bardzo Judith, bo jest dziewczyną z charakterem (wątek czerwonej choinki i psa – rewelacja!) i nie daje sobie w kaszę dmuchać. Do tego ma cudowną rodzinę i wspaniałego ojca (rozmowy pomiędzy nimi są jednym z jaśniejszych punktów powieści).

Co do Erika, mam mieszane uczucia – z jednej strony bardzo zaborczy, otwarcie i bez podchodów okazuje i wyraża swoją miłość do Judith, jest opiekuńczy, troskliwy, chce ją chronić i to faktycznie może się podobać, ale...no właśnie...te jego upodobania, całkowicie kłócące mi się z wizerunkiem zaborczego samca Alfa, który pilnuje i strzeże swojej kobiety.

Trzeba przyznać, że książka jest namiętna, chwilami zmysłowa i dobrze napisana, a sama historia także zachęca do lektury....