Rock with me

Cykl: Ze mną (tom 4)
Wydawnictwo: Smashwords
angielski
Otka

Front Man Leo Nash from the world-famous rock band, Nash, is the last person on earth Samantha Williams would trust. She's already learned about loving a celebrity the hard way and isn't signing up for another lesson. Every time Sam gives Leo attitude, he wants to knock that chip off her fragile little shoulder. What the hell did he ever do to her, anyway? He's not used to women treating him...

Every time Sam gives Leo attitude, he wants to knock that chip off her fragile little shoulder. What the hell did he ever do to her, anyway? He's not used to women treating him like he's poisonous, and he isn't about to let her run away every time he gets close. He's had enough of people running away to last him a lifetime...when this one runs, he gives chase. But, catching Sam isn't as hard as he thought.

The sexual attraction between them is so thick, Sam can practically hold it in her hand. There's no way she can deny herself the promise of pleasure being with Leo would provide.

But, pleasure always comes with pain and when secrets are revealed and trust is challenged, who will run and who will chase?

źródło opisu: http://www.kristenproby.com/

źródło okładki: http://www.kristenproby.com/

red_riddle | 2019-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2019

No dobra, zaczynam się wciągać w przygody całej ferajny. Bardziej już w tej chwili patrze na historię, na losy bohaterów niż na erotyczną stronę książki. Co szczerze mówiąc nie wiem czy jest dobre czy nie, bo jeśli bym chciała sięgnąć po losy bohaterów to jest wiele innych gatunków i książek, po erotyki z reguły sięga się w innym celu.
No ale do rzeczy... pod koniec poprzedniego tomu zarzucono nam haczyk na historię Leo (przyszywanego brata Meg z 3 tomu) oraz Sam (siostrę Luka z 1 tomu) - swoją drogą przydałoby się narysować jakieś drzewo, bo zaczynam się gubić w tym kto jest z jakiej rodziny i z kim ;)

Podobnie jak w przypadku poprzedniego tomu, mamy bardzo ciekawe wątki głównych bohaterów, które wpływają na to że są tacy jacy są, Sam ma problem z zaufaniem, bo każdy wykorzystywał ją aby być w kręgu jej sławnej rodziny, Leo chroniąc Meg w domu dziecka, zmagał się z różnymi rzeczami. Ale poza wzmianką i jedną rozmową te historie nie są w ogóle zgłębione. Ogromna szkoda, bo to...

paulina2511 | 2018-04-14
Na półkach: Przeczytane, 2018
Przeczytana: kwiecień 2018

Bardzo przyjemna książka.Polecam

Anna | 2018-03-28

... wyciąg kij z d... Humor, walka wewnętrzna i w końcu wielka miłość. Autorka zapewniła świetny relaks.

książek: 2035
Ewitka | 2017-08-24
Na półkach: Przeczytane, E-book, 2017, Erotyk
Przeczytana: 21 sierpnia 2017

Opowieść o Leo i Sam zdecydowanie nie chwyciła mnie za serce. Leo słodki i cudowny, ale Samantha zachowuje się czasem, jakby kij połknęła.Zdecydowanie nie jest typem bohaterki, które lubię. Całość taka drętwa jak i bohaterka. Wg mnie najgorsza z części.

Bardzo dobra książka w serii, Leo jest cudowny :) Polecam fankom lekkiej, literatury, dobrej gdy ma się zły humor :)

Weronika Pabianek | 2017-07-27
Przeczytana: 25 lipca 2017

W kolejnej części poznajemy Sam, siostrę Luka z "Uciekaj ze mną" i Leo Nasha, muzyk topowego zespołu rockowego. Co łączy wokalistę rocka i Sam? Samantha była już w związku z kimś sławnym, poznała smak celebryckiego życia i uczucie, kiedy widziała swoje fotki w brukowcach. Czy zdecyduje się na coś więcej z kolejnym sławnym facetem? Leo też swoje przeżył w dzieciństwie. Oceniając wygląd, spokojnie można powiedzieć, że należy do rodziny ciach. Od pierwszych spojrzeń zawiesi parol na Sam. Będzie mocno, miło i pięknie. Polecam.

majucha | 2016-01-30
Przeczytana: 29 stycznia 2016

Cóż mogę powiedzieć... Tak jak poprzednie części również i tak książka jest mega słodka. Żadnych dramatów, chwil zwątpienia i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Nawet gdy coś się zaczyna dziać to od razy sytuacja jest wyjaśniana... To aż nierealne. Pozycja do przeczytania ale nie koniecznie do zapamiętania. Idealna wręcz na poprawienie sobie humoru, choć jak dla mnie za dużo cukru... Mam wrażenie że nawet w baśniach jest więcej nieoczekiwanych zwrotów akcji... Ale co kto lubi ;)

Aleksandra | 2015-10-05
Przeczytana: 05 października 2015

Samantha Williams jest siostrą Luka,bohatera pierwszej części serii.Pracuje jako redaktorka w jednej z miejscowych gazet.W przeciwieństwie do brata i całej rodziny Montgomerych,Sam jest cicha,odosobniona i nie tak bogata jak jej sławny brat.I właśnie pokrewieństwo z bratem i Willem Montgomerym powoduje,że zostaje zwolniona z pracy za odmowę sprzedania o nich historii.Podczas przeprowadzki Meg do Willa Samantha poznaje Leo Nasha,przybranego brata Megan i jednocześnie wokalistę uwielbianego przez nią sławnego zespołu Nash.Dziewczyna traktuje Leo chłodno,mając go za ekscentrycznego i samolubnego dupka.Tymczasem Leo jest zaintrygowany dziewczyną,pomimo jej zimnego stosunku wobec niego.Wspólne poranne bieganie,które Leo organizuje stanowi wstęp do poznania dziewczyny,tym bardziej że ciągnie ich do siebie pożądanie i wzajemna fascynacja.Oboje muszą nauczyć się wzajemnej bliskości,dotyku,normalności,miłości.Leo musi uporać się z demonami swojej przeszłości.Sam musi nauczyć się ponownie...

AnFab | 2015-08-06
Na półkach: Przeczytane, 2015

Fajna, miła lekka i przyjemna

k_a_s_i_a | 2015-06-07
Przeczytana: 07 czerwca 2015

Jedna z lepszych części. Choć może zbyt "cukierkowa"?