Debt
dark romans
angielski
Hildegarda

I don’t know what I was thinking when I hired someone to attack me. Maybe I was bored, or lonely, or there was a void so deep inside of me that I needed something explosive to fill it. It was supposed to be safe. A thrill. A way to break through the monotony of everyday life. It was an illusion of danger that I could walk away from as soon as it was over. Except that it wasn’t. Because I...

Except that it wasn’t. Because I had been in danger long before I ever invited it into my life.

———————

My mission is almost complete. The bubbling boil of vengeance that heats my blood might finally simmer.

She is the last piece of the puzzle. Once I destroy her, everyone who ever hurt me will have paid their debt.

It was supposed to be quick and easy, but as soon as I met her it got complicated.

Very complicated.

źródło opisu: goodreads

źródło okładki: Goodreads

molksiazkoowy | 2019-03-15

Temat książki na pewno nie spotykany, ale mimo wszystko nie dałam rady przeczytać całej. Ba! Nie dobrnełam nawet do połowy. Niestety, nie zachwyciła mnie nawet w najmniejszym stopniu. Liczyłam na coś duuuużo, dużo lepszego.

Adriana | 2018-10-03

Tyłka nie urywa... w porównaniu z innymi "darkami" i erotykami, które czytałam przed tą książką, jest cienko a nawet banalnie. Już samo to, że babeczka wynajmuje faceta, który ma ją "zgwałcić" wydaje mi się głupie. Dialogi ok, narracja perspektywiczna ok, zakończenie fajne. Główna bohaterka irytująca i zdzirowata, jeśli ktoś lubi takie to fajnie, ja zdecydowanie wole kobiety silne, które wiedzą jak sprzeciwić się mężczyźnie. Polecam dla zabicia nudy, ale nie jest to książka, do której będę chciała wrócić.

Darkwish | 2018-06-14
Przeczytana: 13 czerwca 2018

Książka o spłacaniu długów z przeszłości. Tym razem mamy książkę utrzymaną w lżejszym tonie, niż np. "Bang" E.K.Blair. Mia jest kobietą spragnioną nowych doświadczeń i gdy dowiaduje się od przyjaciółki o możliwości wynajęcia seks-włamywacza, postanawia spróbować. Okazuje się jednak, że do gry wchodzi ktoś zupełnie inny, kto pamięta dziewczynę z przeszłości.

ShyShe | 2018-05-20

Łoo... Początek książki dość kontrowersyjny, wzbudził we mnie wręcz obrzydzenie do głównej bohaterki za jej głupotę... Ale och Ku.wa! Ta książka jest genialna! Budzi tyle sprzecznych emocji... Jest drastyczna, okropna ale i zabawna A także wzbudza łzy. Bez sensu jest rozpisywanie się w temacie oceny fabuły i bohaterów bo książka jest bardzo indywidualna w odbiorze. Zdecydowanie polecam komuś, kto ma dosyć schematu garniturkow oraz fanom "King'a.

Sunco | 2018-04-16
Przeczytana: 16 kwietnia 2018

Za pierwszym razem, gdy sięgnęłam po tą książkę - zamknęłam ją z hukiem i odłożyłam na bok.
Tym razem jednak pozwoliłam sobie na delikatną szczelinę w swojej głowie i przełamałam się.
Książka ciężka, okropna, agresywna, wręcz mordercza. BRZYDKA. Jest obrzydliwa, ale i świetna.

tylkojego095 | 2018-02-14
Przeczytana: 14 lutego 2018

Książka zdecydowanie nie dla każdego;) trzeba mieć szerszą perspektywę i dużo wyrozumiałości. No bo w końcu jak można pokochać swojego wroga i dręczyciela(?!)
Dwie wyraziste postaci z zupełnie inaczej zapamiętaną przeszłością, które chcą stworzyć wspólną przyszłość;) Polecam!

agata | 2017-09-12

Bardzo ale to bardzo mi się podobała:) kontrowersyjnie inna, jednak wciągnęła mnie totalnie 😀

ppaula195 | 2017-08-14
Przeczytana: 14 sierpnia 2017

Książka ma aż 430 stron a ja ją pochłonęłam w jeden wieczór. Książka inna niż wszystkie. Na początku trochę zbija z tropu ale im bardziej się w nią brnie tym bardziej zachwyca .Morderstwa , miłość, mroczne tajemnice, i na koniec wzruszający moment przy którym każdy uroni łzę . Polecam

zitunia | 2017-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Bardzo dobra książka, język był momentami dość wulgarny, ale też sceny, które były nim opisywane nie traktowały o krainie tęczy i jednorożców. Brak klasycznego happy endu. Właściwie biorąc pod uwagę klasyczną definicję happy endu, to tutaj naprawdę trudno się go doszukać, ale to dobrze, bo dzięki temu powieść zyskuje.
Żałuję tylko jednego, cała fabuła jest dość bogata w szczegóły, ale końcówka jest przeprowadzona szybko i dość niedbale, tak jakby zabrakło tych klasycznych 20 stron charakterystycznych dla romansów (bo to mimo wszystko był romans), ale może właśnie dlatego nie miałam poczucia "i żyli długo i szczęśliwie" na koniec. Aż trudno mi uwierzyć, że to piszę, ale kurczę, naprawdę skłania do refleksji...

Gabi | 2016-10-12
Przeczytana: 13 października 2016