Dług

Data 1. wydania:
2014-12-01
Joanna Jendryszka
Wydawnictwo Papierówka
atak napaść seks erotyka emocje zagrożenie niebezpieczeństwo zemsta misja dług uczucie
Debt
literatura obyczajowa, romans
Joanna Jendryszka

Rewelacyjna książka. Historia wzbudzająca niesamowite emocje, wciągająca, porywająca, genialna. Szaleństwo, mrok, pożądanie, napięcie - wszystko tutaj jest. Nie mogłam dosłownie się od niej oderwać. Bohaterowie fantastycznie wykreowani. Fabuła genialnie wymyślona i intrygująca. Polecam!

Uwielbiam! Książka trzymała mnie w napięciu i cały czas nie mogłam się doczekać co będzie dalej. Ostatnie 30 stron czytalam 3 razy, tak mnie poruszyły.

Brutalna i mroczna opowieść o zemście. Jednocześnie historia o poszukiwaniu siebie i akceptowaniu tego co odnajdziemy. Nienawiść, która zrodziła miłość. I to wszytsko w tej jednej lekturze. Jeżeli nie przeraża Was brutalność, a poszukujecie wciągającej historii to pozycja dla Was

Brutalna. To jest pierwsza myśl gdy myślę o tej książce. Aczkolwiek wywołała we mnie dużo emocji. Do pierwszej połowy było mi ciężko przebrnąć, ale potem siedziałam tak długo aż nie skończyłam. Dużo erotyki i to nie łagodnej co mnie zaskoczyło. Motyw zbrodni i kary co było innym dodatkiem do tego typu książek. Jestem na tak.

Mam bardzo mieszane uczucia, co do tej książki. Z jednej strony sama fabuła ciekawa, interesująca, czytelnik ma ochotę dowiedzieć się na ten temat więcej, a z drugiej strony...przesycona erotyzmem. Ja wiem, że są ludzie, którzy uwielbiają literaturę erotyczną, sama od niej nie stronię. Natomiast uważam, że zbyt wiele wątków w książce przeplatało się seksem, a raczej...

Historia inna niż wszystkie, serdecznie polecam sięgnąć po tą pozycję.

Książka jest naprawdę dobra ale chcę wiecej. By mogli zrobić jeszcze jeden epilog lub cokolwiek bo brakuje mi tego zakończenia. Autorka mogła je bardziej rozwinąć

Na początku muszę przyznać, że odpychała mnie ta książka jednak jak to zwykle bywa, po dotarciu do połowy, aż chciało się czytać. Jednak nie jest to książka typowa dla miłośniczek romansu, jest brutalna w pewnym stopniu jednak gdy byłam praktycznie przy końcu ryczałam jak bóbr 😊😊

Brutalna, intrygująca, wciągająca, świetna!

Co ta książka ze mną zrobiła... w jeden wieczór ją przeczytałam. Były momenty , że chciałam nią rzucić.. . Nie podobały mi się momenty jak bohaterka dawało siebie tak traktować . Z drugiej jednak strony to były jej fantazję , które
zostały spełnione. Główny bohater troszkę denerwujący.

Ta opinia została oznaczona jako spoiler??Ciekawe co takiego napisałam...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje

• 2020