Dług

Nina G. Jones literatura obyczajowa, romans 380 str.
Debt
Data 1. wydania:
2014-12-01
Joanna Jendryszka
Wydawnictwo Papierówka
literatura obyczajowa, romans
atak napaść seks erotyka emocje zagrożenie niebezpieczeństwo zemsta misja dług uczucie

Debt
Joanna Jendryszka
Wydawnictwo Papierówka
literatura obyczajowa, romans

Kup książkę

Ogólnie książka dobra, fabuła, bohaterowie i logika na o niebo lepszym poziomie niż u sławnego Greya, jednak mam trochę mieszane uczucia.

Jeśli ktoś szuka czytadła i dobrych scen erotycznych, to je tu znajdzie, ale logika głównej bohaterki kuleje i kiedy fabuła tego wymaga, myśli jak prawdziwy człowiek, a kiedy nie trzeba ignoruje wszystkie znaki na niebie i ziemii, które...

Dobra historia z mocnymi akcentami erotycznymi. Całość trzymała mnie w napięciu, nie mogłam się od niej oderwać. Naprawdę mi się podobała.

Dość ciekawy erotyk. Ważne że sceny seksu nie były ciągle powielane a pomiędzy nimi toczy się pewnego rodzaju tragedia. Człowiek to skomplikowana istota i choś niektórych z nas można szybko sklasyfikować i ocenić, to zawsze znajdzie się ktoś, kto nas zaskakuje czy zaciekawi. Taka osobą dla Taxa jest Mia. Dla tych co lubią erotyki zachęcam do przeczytania.

Taki erotyk w stylu "365dni" pani Lipińskiej. wynika z niego, że być może wiele kobiet lubi gwałty ale jeszcze o tym nie wie albo nie ma odwagi się do tego przyznać. na kartach tej książki znalazłam zranionego w dzieciństwie mężczyznę, niewyżytą seksualnie kobietę i wyimaginowany dług. jeżeli ktoś lubi opisy seksu co 3 stronę to jest to taka książka a między tymi stronami...

www.blonderka.pl/dlug >>> cała recenzja

Erotyczna, pełna perwersji, dojrzała i niebanalna… taka jest właśnie ta książka❗️Świetny dark erotyk o tym jak pożądanie potrafi zawładnąć życiem i je odmienić❗️
Mia pracuje w firmie produkującej gadżety erotyczne, jest pewną siebie, świadomą i piękną kobietą. Jednak jeszcze nikt nie sprostał jej oczekiwaniom w kwestii seksu, więc...

Mia wyrywa się z małego miasteczka, kończy studia i podejmuje pracę w sklepie z gadżetami dla dorosłych.
Marzy o silnych doznaniach erotycznych, których do tej pory nie dostąpiła, za namową przyjaciółki
wynajmuje Pana do zadań specjalnych.
Tax szpieguje Mię od lat szukając zemsty za grzechy przeszłości, za zdradę i ból. Za krzywdę swoją i siostry, która zmieniła
ich...

Bardzo polecam

Nie nie i jeszcze raz nie. Jest to jedna z tych książek, przez które ciężko przebrnąć. Większa część książki przedstawia sceny seksu, tak jakby tylko to liczyło się dla głównych bohaterów. Jak na taką ilość stron dialogów jest bardzo mało. Mia zachowuje się jak uzależniona od seksu marionetka, z którą Tax może zrobić wszystko. Brakuje jej charakteru, a jedynym jej...

super książka. polecam

Ciekawa historia, bardzo niecodzienna. Tylko ta okładka w ogóle mi nie pasuje, w środku jest coś więcej, fabuła naprawdę wciąga, a okładka tego nie pokazuje.

• 2020
  • 2019