Degradation

Okładka książki Degradation Stylo Fantôme
Okładka książki Degradation
Stylo Fantôme Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: The Kane Trilogy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Kane Trilogy (tom 1)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2014-07-21
2014-07-21
bdsm dark romance

Książkę zakupiłam już jakiś czas temu z zakładki Outlet u wydawnictwa. Gdyby nie fakt, że tam wylądowała i kusiła ceną, nie wiem czy bym sięgnęła po nią.

Osiemnastoletnia Tatum jest nieśmiałą, niezbyt zamożną dziewczyną. Do momentu, kiedy na jej drodze nie pojawia się Jameson Kane, chłopak jej siostry. Przypadkowo spędzają ze sobą gorącą noc, która całkowicie zmienia ich życie. Po upojnej nocy ich drogi się rozchodzą, a dziewczyna zostaje odrzucona przez rodzinę.
Po siedmiu latach spotykają się ponownie, jednak żadne z nich nie jest już takie samo, jak wcześniej. Tatum stała się pewną siebie kobietą lubiąca się zabawić, a Jameson jest wulgarnym Bad boy'em z ciętym językiem. Oboje pragną sobie coś udowodnić, a jak wiadomo, takie związki są dość.. wybuchowe.

Nie zawsze lubię cukierkowe historię. Sama lubię sięgnąć po mocniejszą książkę. Ale tutaj poszło coś w niektórych momentach nie tak. Sceny miały być dominujące i przenikliwe, a wyszły moim zdaniem dość żenująco. Książka momentami mnie nudziła i dość się ciągnęła, a szkoda, bo taka historia powinna wywrzeć wrażenie. Fabuła mimo wszystko była dość spójna i sam zamysł na historię mi się spodobał, jednak to chyba jedyny mały plus. Bohaterowie nie mają do siebie za grosz szacunku, co zdradza nawet tytuł książki. Jednak uważam, że autorka ma aż nadzbyt wybujałą wyobraźnię skoro stworzyła takich bohaterów. Książka nie niesie żadnych wzorców, ciężko się ją czyta, niesie wiele patologicznych relacji, dlatego niestety nie polecę Wam tej pozycji. Jeśli ktoś zamierza mimo wszystko po nią sięgnąć, robi to na własną odpowiedzialność 😊

Ciekawa historia, szkoda że doprowadzona do miejsca, w którym da się wszystko przewidzieć.

O matko, co tam się działo 😈.

O matko, co tam się działo 😈.

Nie przeszkadzają mi takie książki, wręcz przeciwnie czasami lubię takie przeczytać, by odciągnąć się od słodkich komedii romantycznych, ale ta książka strasznie mnie męczyła. Miałam wrażenie, że żadna akcja się tu nie rozwinie. Czasami naprawdę się nudziłam, a szkoda, bo takie książki powinny szokować i wciągać.

Co to było ja się pytam??? Czytałam rózne popaprane książki, ale ta jest nr 1 zdecydowanie. Chociaż zaskakujące jest to, jak dobrze jest napisana i mimo wszystko czytało się ją dobrze. Styl był mega dobry, ale bohaterzy? Pojebani jak lato z radiem.

A ja myślałam, że Raw jest mocne. Wow, takiej książki jeszcze nie czytałam. Sięgam od razu po druga po część.

to było takie sobie. raz fajne, a raz drażniące. zobaczymy co przyniosą kolejne części.

Książka w pełni zaspokoiła moją potrzebę przeczytania czegoś o innym wątku niż romans mafijny lub romans nieśmiałej bohaterki z wielkim miliarderem. Fakt, że brakuje tu pociągnięcia samego tematu poniżenia i pozostawia trochę niedosyt w tym obszarze, ale jest dobrze. Ja się czuję usatysfakcjonowana.

Dziwne potrzeby, jeszcze gorsze słownictwo... inna.

Dziwne potrzeby, jeszcze gorsze słownictwo... inna.

Akcja toczy się między dominującym Jamesonem a nieśmiałą Tatum która po pewnym błędzie postanowiła zmienić całe swoje życie. Zrobiła się arogancką i pewną siebie dziewczyną z ciętym językiem. W pewnym momencie ich gra przestaje być grą.
Książka wciąga na tyle mocno że przeczytałam ją w pół dnia. Z każda kolejną stroną chce się dowiedzieć coraz więcej.