Sześć rajskich nocy

Monika Hołyk-Arora Wydawnictwo: Self Publishing literatura obyczajowa, romans
Self Publishing
2014-06-05
2014-06-05

Bardzo średnia, nie porwała mnie, bohaterowie też nie wyróżniają się. Nie polecę.

Wakacje dobiegają końca, tropikalne temperatury wydają się powoli odpuszczać na rzecz tych bardziej znośnych, a wrzesień i szkoła już tuż tuż. A co jeśli marzy nam się szybki i niezobowiązujący wypad w jakieś odległe miejsce, w którym będziemy mogli podziwiać piękne widoki? Wówczas możecie sięgnąć po Sześć rajskich nocy i wybrać się do... Turcji. Byliście? ;)

Sześć rajskich nocy to powieść obyczajowa z pogranicza romansu, którą czyta się szybko. Autorka stopniuje emocje, które rozdział po rozdziale zyskują na sile, by w którymś momencie eksplodować niczym fajerwerki w sylwestrową noc, pozwalając zachwycać się kolorami i wzorami na granatowym rozgwieżdżonym niebie. Akcja jest wartka i tajemnicza, a zakończenie. Niewybaczalne zarówno dla Anny, jak i autorki. ;)
Monika Hołyk-Arora przemyca również do powieści przepiękne widoki tureckiego wybrzeża, które z pewnością na żywo zapierają dech w piersiach; któż nie dałby porwać się ich pięknu?

Autorka słynie z lekkiego i przyjemnego pióra, zatem możecie spodziewać się historii, która pozwoli Wam oderwać się od codzienności i przekroczyć granicę sennych marzeń. :) Opisy bowiem pobudzają wyobraźnię, nie tylko w chwilach, gdy Monika Hołyk-Arora odmalowuje obrazy bajkowych krajobrazów, ponieważ jak już wspomniałam, w tle czai się romans. Gorący niczym tureckie słońce.
Dialogi prowadzone są bardzo naturalnie, czasem bawią, czasem odrobinkę podnoszą ciśnienie, ach ten gorący flirt i droczenie się głównych bohaterów! Jeśli macie drogie Panie wachlarze, koniecznie trzymajcie je blisko, zaczytując się w tej historii... w kilku chwilach bardzo się przydadzą.
Jedyną rzeczą, jaka mi odrobina zgrzytała, to prowadzenie wewnętrznego dialogu przez Annę, wielokrotnie miałam ochotę krzyknąć „nie myśl tyle, tylko działaj!”.

Monika Hołyk-Arora wykreowała bardzo sympatycznych bohaterów, w tym sensie, że kocha się i nienawidzi jednocześnie, chwilami są bowiem do rany przyłóż, a innym... gdyby tylko mordowanie w chwili wzburzenia nie było obciążone takimi sankcjami... ach, zatem pozostaje wówczas rzucenie kilku niecenzuralnych komentarzy pod nosem, na ich zachowanie. Wzbudzają emocje, zdecydowanie.

Zatem jeśli marzy Wam się szybka i lekka lektura, egzotyczny romans, piękne widoki i dobra zabawa – Sześć rajskich nocy sprawdzi się idealnie. Sprawdźcie co skrywa tureckie Marmaris. <3

Sześć...

Czytając ją można zapomnieć (chociaż na chwilę) o wszystkich problemach, polecam! :)

• Polscy autorzy
  • Audiobooki
  • Mój
  • Dysk
  • 2021 Przeczytane

Dodaj cytat z książki Sześć rajskich nocy