Niebezpieczne żądze

Monika Hołyk-Arora Wydawnictwo: E-bookowo literatura obyczajowa, romans
E-bookowo
2021-10-12
2021-10-12

Nie! I jeszcze raz nie! Nic mnie w tej książce nie porwało. Bohaterowie koszmarni, język płaski a cała akcja i intryga to nuda i przysłowiowe flaki z olejem...

Wysmakowany seks, bez brutalności, chamstwa. Do tego trochę historii starożytnego Egiptu. Poza tym romansidło, całkiem zgrabnie napisane. Nie jestem fanem takiej literatury, ale jako przerywnik, dlaczego nie.

"Niebezpieczne żądze" autorstwa @m.arora_autorka otrzymałam jakiś czas temu dzięki uprzejmości samej autorki jak i @ebookow.. Jest to historia kipiąca erotyzmem, pożądaniem z nutką egzotyki i nie mogę tu nie wspomnieć o wątkach sensacyjno- kryminalnych. To opowieść o kobiecie która można tak powiedzieć odbiła się od dna. Jest rozwódką,cenioną i nagradzana panią fotograf rozchwytywaną przez najbogatszych ludzi na świecie.Jest kobietą samowystarczalna która ma u swego boku ucieleśnienie erotycznych snów w postaci przystojnego i bogatego kochanka. Czego chcieć więcej?Antonio- ten facet w całej historii zyskał moją największą sympatię. Wdowiec z dwójką uroczych córek, bogaty właściciel restauracji, ognisty kochanek , po prostu idealny.

Jednak jedno zlecenie i służbowy wyjazd do Egiptu oraz niezapowiedziana wizyta nieproszonego gościa stają się początkiem niebezpiecznej historii. Madeleine wpada w oko komuś kto nie zna słowa "Nie" kto nie spocznie by zdobyć to na czym mu zależy. Czy kobieta,która osiągnęła ogromny sukces w swojej branży straci wszystko co kocha przez jeden wydawałoby się niewinny flirt?
Przyznam, że jestem zauroczona tą historią. Połączenie erotycznego, seksualnego napięcia między kobietą a mężczyznami w tej książce jest niezaprzeczalne i wyczuwalne od samego poczatku. Ona jedna, ich trzech, walczą o jej względy. Któremu z nich uda się ją zdobyć? Jak dla mnie to najchętniej i jak najszybciej pozbyłabym się z tej książki byłego męża i jego "piekielnej" narzeczonej. Boże jak mnie ta parka irytowała. Jedno warte drugiego. Wątek egipski za to był mega ciekawy, momentami niebezpieczny co dodawało w mojej ocenie jeszcze większej pikanterii.
Jeśli nie czytaliście jeszcze "Niebezpiecznych żądzy" to polecam. Będzie gorąco, intensywnie. A egipska wycieczka, mimo bajecznych scenerii niewiele bedzie miała wspólnego z Baśniami 1001 nocy.

Dziękuję serdecznie autorce za możliwość zrecenzowania ebooka.

Główna bohaterka Madeleine, która dzięki swojej ciężkiej pracy odniosła niebywały sukces i została znaną i cenioną fotografką, wciąż próbuje zapomnieć o swoim nieudanym małżeństwie.
Gdy poznaje Antonia i wdaje się z nim w namiętny romans zaczyna powoli zapominać o przeszłości. Jednak Antonio wciąż kocha zmarłą żonę, więc otwarty związek obojgu im na razie odpowiada.
Układ idealny, ale czy na pewno?
Podczas podróży służbowej Maddie wpada w oko przystojnemu mężczyźnie, ale gdy odrzuca jego zaloty, jej życie bardzo się komplikuje. Mężczyzna postanawia ją zdobyć za wszelką cenę.
Na horyzoncie pojawia się też były mąż, który próbuje do niej wrócić.
Trzech jakże innych mężczyzn i ona, która nie do końca jest pewna swoich uczuć.

⭐Książka wciągnęła mnie bez reszty i nie mogłam się od niej oderwać.
Opisy Egiptu niezwykle barwne, postaci wyraziste a fabuła zaskakująca.
Wszystko to sprawia, że czyta się ją bardzo lekko i przyjemnie.
Polecałabym ją zabrać ze sobą na wakacje.
Bardzo polubiłam Maddie, kobietę, która wszystko zdobyła swoją ciężką pracą i wytrwałością. Daje nam nadzieję, że po każdej burzy zawsze wychodzi słońce.
Naprawde polecam 😀
Dla mnie 8.5/10 ⭐

Układ...

Pierwszym krokiem, kiedy otrzymała propozycję napisania recenzji prezentowanej książki, było sprawdzenie dorobku autorki. Lubię wiedzieć, czy miałam już do czynienia z twórczością danego autora. Okazuje się, że Monika Hołyk-Arora gościła już w moich rękach w postaci książki pt. „Uczycie o smaku Latte”. Pamiętałam, jakie wrażenie zrobiła na mnie ta książka, tak więc wiadome dla mnie było, że i w tym przypadku będzie to przyjemna czytelnicza uczta.

Więcej na stronie: https://papierowybluszcz.wordpress.com/2021/10/08/niebezpieczne-zadze-monika-holyk-arora-patronat/

Nie jestem w stanie określić o czym była ta książka. Cała akcja jest tak bezsensowna, że zastanawiam się kto zgodził się na jej publikację. Język którym posługuje się autorka jest jeszcze gorszy.

• Audiobooki
  • Biblioteka!
  • Posiadam :)
  • Beenar
  • Empik Go
  • Hhh

Dodaj cytat z książki Niebezpieczne żądze