Jedna miłość

Seria: Biblioteczka Liry
Wydawnictwo: Wydawnictwo Lira
aleqsia

Iść za głosem serca czy rozumu? Emilia spodziewa się dziecka, ale nawet cud narodzin nie jest w stanie wypełnić pustki po ukochanym mężczyźnie. Zaczyna chwytać się irracjonalnej nadziei, że Matt przeżył wypadek, lecz dla dobra synka przyjmuje oświadczyny Adama i stara się być szczęśliwą. Kiedy wydaje się, że do życia Emilia wraca spokój, niespodziewane wydarzenie znów rujnuje jej poukładany świat... Sięgnij po kontynuację "Jednej chwili" i "Jednego życia" a przekonasz się, że czas zmienia ludzkie charaktery, ale nie unicestwia siły uczuć!

źródło opisu: Lira

źródło okładki: Lira

zaczytana_opisana | 2019-02-15
Przeczytana: 14 lutego 2019

Emilia jest pogrążona w wielkiej żałobie po stracie ukochanego mężczyzny. Nawet dziecko, które wkrótce ma się pojawić na świecie nie jest w stanie zapełnić pustki w sercu, która powstała po tragicznych wydarzeniach. Pewne okoliczności sprawiają, że zaczyna wierzyć, że być może Matt żyje, a jego wypadek to tylko nieporozumienie. Jednak mimo wszelkich irracjonalnych myśli wie, że musi dbać o dobro dziecka, dlatego mając na względzie jego szczęście przyjmuje oświadczyny Adama. Kiedy życie Emilii powoli się stabilizuje, nagle dzieje się coś zupełnie niespodziewanego co całkowicie zmienia punkt widzenia. Bohaterka w tym wszystkim jest strasznie zagubiona, ale stara się być rozsądna. Pójdzie za głosem serca czy jednak posłucha rozumu?

Historia, którą przyjemnie się czytało. Ciekawy pomysł na ostatnią część z serii, która potrafi zaskoczyć w najmniej spodziewanym momencie, ale również wzruszyć. W tej części bohaterka miała bardzo wiele trudnych decyzji do podjęcia i niestety nie zawsze...

Katarzyna | 2019-03-12

Jak ja mogłam wcześniej nic nie wiedzieć o tej fenomenalnej serii ? Jestem w szoku 😳
„Jedna miłość” jest kontynuacją książek „jedna chwila” oraz „jedno życie” niestety ich nie czytałam ale w najbliższym czasie postaram się to zmienić gdyż „jedna miłość” skradła moje serce.
Książka piękna, wzruszająca, momentami bardzo smutna, trzymająca w napięciu już od pierwszych stron !!! Twórczości nie znałam, to była moja pierwsza książka tej autorki, jeśli inne są tak piękne jak ta to jestem pod ogromnym wrażeniem talentu ❤️
📚Emilia spodziewa się dziecka, lecz nawet ono nie wypełnia pustki po stracie ukochanego mężczyzny.
Dla dobra synka zmusza się do podjęcia dość strasznej decyzji a mianowicie przyjmuje oświadczyny Adama i stara się być szczęśliwa, choć wie że jej serce należy do innego... kiedy pomału wszystko zmierza ku lepszemu, niespodziewane wydarzenia rujnują jej świat i wywracają do góry nogami.
Co przydarzy się Emilii ? Czy będzie w stanie otworzyć swe serce dla innego ?...

olcia640 | 2019-03-10

Chciałam dać tylko jedną gwiazdkę ze względu na słowo, które ją opisuje, czyli "beznadziejna". Bo taka jest dla mnie ta książka. Z części na część miałam nadzieję, że zadzieje się coś ponad wielkie lamenty głównej bohaterki, która ucieka od każdej sytuacji i nie widzi nic poza własnym nosem. Nic takiego się nie działo. Najbardziej bawiło mnie, że bohaterka urodziła dziecko, które zajmowało najmniejszą ilość jej myśli. Czasem wydawało mi się, że przypomina sobie o nim tylko kiedy ktoś podsunie jej je pod nos lub kiedy dostrzeże, że ktoś stoi nad łóżeczkiem bobasa. No i hit - bohaterce w kółko zbiera się a wymioty, kręci ją w żołądku, targają nią torsje. NIE o tym chcę czytać!

mmusinska | 2019-02-13
Przeczytana: 09 lutego 2019

Emilia spodziewa się dziecka i próbuje pogodzić się ze śmiercią Matta, choć tak naprawdę nigdy nie znaleziono jego ciało. Jej szok i niedowierzanie pogłębia migoczący naszyjnik z rewolwerem, w którym jest ukryty nadajnik, taki jaki miał przy sobie Matt... I choć wszyscy tłumaczą jej, że musi spróbować żyć dalej dla dobra dziecka i ułożyć sobie na nowo życie, ona tylko bardziej zanurza się w cierpieniu. Na szczęście może liczyć na pomoc przyjaciółki Agnieszki, i Adama, który robi wszystko, aby podbić serce Emi... Wkrótce na drodze Emi staje osoba, której nie spodziewała się zobaczyć, życie wywraca się do góry nogami, a obietnica dana Adamowi zaczyna jej ciążyć. Czy Emi pokieruje się sercem i wybierze to co dla niej i nowo narodzonego synka będzie najlepsze? A może zachowa zdrowy rozsądek i rozpocznie nowe życie u boku Adama?
Cudowna historia miłości, udowadniająca że śmierć nie zabija prawdziwego uczucia, i że miłość, ta czysta i najprawdziwsza zdarza się tylko raz w życiu.

Agata | 2019-03-04
a123 | 2019-02-15