W kuchni z miłością. Najlepsze włoskie przepisy Sophii Loren

Tłumaczenie: Karolina Dyjas-Fezzi
Wydawnictwo: Esprit
7 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
In cucina con amore: Tradizione e fantasia nelle ricette della diva italiana più amata nel mondo
Maison

Od czasu premiery książka kucharska autorstwa Sophii Loren sprzedała się w setkach tysięcy egzemplarzy, zarówno we Włoszech, jak i za granicą. Według aktorki, zakochanej w swoim kraju i jego smakach, gotowanie to nie tylko codzienny rytuał – to przede wszystkim sposób na okazanie miłości naszym bliskim oraz wszystkim, dla których gotujemy. Jej wyjątkowa książka kucharska W kuchni z miłością,...

Jej wyjątkowa książka kucharska W kuchni z miłością, choć niezmiennie aktualna, zachowuje też urok czasów, w których powstała.

• Czasów, w których ludzie cenili sobie to, co oryginalne i świeże, choć na scenę wkraczały już produkty coraz bardziej przetworzone.
• Czasów, w których nowoczesne kobiety prosiły mężów, by oni też założyli fartuchy i spróbowali swoich sił w kuchni.
• Czasów, w których nawyk palenia przy stole był nową modą rodem zza Oceanu, ale zaczynał już lekko irytować.
Ta pozycja to coś więcej niż książka
kucharska. To prawdziwa księga kobiety
współczesnej, a także symbol Włoch i tego, co włoskie.

Przyjmij zaproszenie do kuchni Sophii Loren i odkryj skarbnicę wiedzy i nieocenioną pomoc w przygotowywaniu potraw – nie tylko tych włoskich!

źródło opisu: http://www.esprit.com.pl/

źródło okładki: http://www.esprit.com.pl/

azi1986 | 2015-12-17
Przeczytana: 17 grudnia 2015

Kilka ciekawych przepisów, porady. Choć jak dla mnie niektóre przepisy były lekko udziwnione.

tyche | 2018-01-21

TAJEMNICA GOTOWANIA MAKARONU AL DENTE ROZWIĄZANA.

| 2016-02-25
Aga | 2016-01-29