Abdita

Czy grzech zawsze jest doświadczeniem zła? Czy jest zawsze i tylko doświadczeniem religijnym? Czy grzech jednoznacznie i ostatecznie oznacza zerwanie więzi z Bogiem? Czy możliwy jest grzech w świecie bez Boga? Czy złamanie każdego tabu wiąże się z grzechem? Czy rzeczywiście płeć jest grzeszna? A Szatan mieszka w lędźwiach kobiety? A może to język stanowi przestrzeń grzechu? Co mówi o grzechu sztuka, a co psychoanaliza? Jak ma się do grzechu historia, a jak polityka? Czy istnieje człowiek grzechu? Czy oswoiliśmy grzech? Na te i wiele innych pytań starali się odpowiedzieć uczestnicy sesji w Ratuszu Staromiejskim.

źródło opisu: http://terytoria.com.pl

źródło okładki: zdjęcie autorskie