Templariusze. Tajemni strażnicy tożsamości Chrystusa

The Templar Revelation: Secret guardians of the true identity of Christ
historyczna

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

fiolkalamb | 2015-02-10

Temat książki arcyciekawy, ale co z tego kiedy napisany w tak nieprzystępny, bezładny i zawikłany sposób. Ogromne nagromadzenie informacji sprawia, że zdecydowanej większości faktów nie jesteśmy w stanie zapamiętać. Być może jest to książka dla znawców przedmiotu, dla czytelników chcących rozpocząć przygodę z tą tematyką nie polecam, trudno wszystko ogarnąć.

Justyśka | 2013-10-05
Przeczytana: 2005 rok

Ciekawa książka, a przedstawione w niej wydarzenia, rzucają nowe światło na wiarę chrześcijańską. Czyta się ją dość szybko, jak dobrą książkę szpiegowską.
PS Dzięki tej lekturze, egzamin z łaciny zdałam na 4 ;)

Anna Stolarska | 2018-04-23

Dość ciekawa pozycja,ale jakoś tak mało jest templariuszy

juustynap | 2015-06-18
Przeczytana: 2013 rok

Owa książka została mi polecona. Najpierw podeszłam do niej dość sceptycznie. Dla mnie to była bardzo ciężka książka, trudnym językiem opisana. Ma charakter historyczny, więc osoba która nie interesuje sie historią (jak ja) troche sie gubi. Choć nie powiem zaciekawiła mnie, dzięki niej można odkryć jakie skrywa tajemnice kościół chrześcijański. Po przeczytaniu zastanawiasz sie co w końcu jest prawdą, dlaczego tak postąpili?

Lasica59 | 2012-09-26

Książka bardzo trudna, oparta bowiem tylko i wyłącznie na wynikach i wnioskach z przeprowadzonych badań i poszukiwań naukowców. Polecam tym, którzy lubią tę tematykę

Michał87 | 2018-02-23

Może i książka jest ciekawa oraz posiada dużo informacji. Jednak dla mnie jest ona napisana zbyt ciężkim językiem, nie przyjemna do czytania.

malkovic | 2011-12-30
Przeczytana: 15 grudnia 2011

Nie zachwyciła mnie ta pozycja może dlatego, ze nie lubię suchych faktów i domniemań które nie zostały osnute, w żadną ciekawą historię

Dużo ciekawych teorii ale nie wiem czy warto w nie wierzyć

lus84 | 2010-08-26

Kontrowersyjne teorie, potrafi pochłonąć

Hexe_Aga | 2013-02-18

potrafi pochłonąć
daje inne spojrzenie na sprawy wiary