The Rocker Who Savors Me

Okładka książki The Rocker Who Savors Me Terri Anne Browning
Okładka książki The Rocker Who Savors Me
Terri Anne Browning Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: The Rocker (tom 2) literatura obyczajowa, romans
The Rocker (tom 2)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2014-08-19
2014-08-19
New Adult & College Romance Music

Layla, to silna kobieta, która sama wychowuje dwie młodsze siostry. Nic więc dziwnego, że nie chce się poddać uczuciu do rockmana, który dodatkowo mieszka w domu jej pracodawcy. Jess, od samego początku jest zauroczony Laylą i zrobi wszystko, aby ta kobieta była jego.

Na półkach: , , , , , ,

Jej śmiech był niczym strzała Amora. Później było tylko lepiej. Polecam.

Jej śmiech był niczym strzała Amora. Później było tylko lepiej. Polecam.

Początkowo fabuła mi się nie kleiła, ale im dalej tym lepiej.

Początkowo fabuła mi się nie kleiła, ale im dalej tym lepiej.

Druga część chyba jeszcze bardziej mi się spodobała. Jessi i Layla czują do siebie coś od samego początku. On jest zawzięty i za wszelką cenę chce zdobyć sobie uczucia dziewczyny. Ta jednak z początku jest niechętna. Przede wszystkim chcę zaznaczyć że uwielbiam Laylę. Jest silna, wytrwała, zabawna i opiekuńcza. Sama wychowuje dwie młodsze siostry i stara się, żeby było im jak najlepiej w życiu. Layla i Jess to świetna para i choć nie obywa się od różnych dramatów to ostatecznie miłość oczywiście wygrywa :)

Książka bardzo fajna, czytało się lepiej niż pierwszą część, całkiem możliwe, że przez to, iż chłopacy dali się już w wcześniejszej części pokochać i brakowało mi ich 😀. Jesse całym sercem kochał Emmie i bardzo cieszę się że teraz ma Layle z całym pakietem 😃. Layla jest wspaniałą kobietą która bez wachania porzuciła swoje życie by zająć się młodszymi siostrami. Swoją serdecznością i chęcią niesienia opieki wdarła się do serca Emmie co nie było łatwe. Chłopcy szybko przyjęli ją i siostry pod skrzydła, stały się częścią rodziny, również dosłownie bo doszło do ślubu i Jesse zrobił krok po którym nie idzie nie kochać go- adoptował Lucy, a jeszcze bliźniaki😀 oj będzie się działo w kolejnych częściach. Drake musi poradzić sobie z przeszłością by ruszyć dalej z Laną. Już nie mogę doczekać się kolejnej części.

2056

Layla miała trudne życie. Musiała polegać na sobie w tak młodym wieku, zawsze mając do roboty to, co musiała zrobić by tylko przeżyć. Teraz ma dwoje innych ludzi zależących od niej i szybko potrzebuje pracy zanim zostaną wyeksmitowane. Rozmowa kwalifikacyjna doprowadza ją do Jesse’go Thornton, wspaniałego perkusisty Demon Wings. On przypomina jej o wszystkich błędach przeszłości, ale jest również nadzieją dla jej przyszłości.

Jesse nigdy nikogo nie wpuścił. Tylko rzeczywista rodzina jaką kiedykolwiek miał to jego bracia z zespołu i Emmie - jedyna kobieta, którą kiedykolwiek kochał. Ale przecież Layla wejdzie do jego życia i zrobi cokolwiek by mógł poznać jej smak. Czy może ruszyć z jego własnym brakiem pewności siebie i czy może pozwolić tej kobiecie dostać się do jego serca?

• Muzycy
  • 2017