Defying Her Mafioso

Okładka książki Defying Her Mafioso Terri Anne Browning
Okładka książki Defying Her Mafioso
Terri Anne Browning Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: The Vitucci Mafiosos (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Vitucci Mafiosos (tom 1)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2016-10-11
2016-10-11
Romantic Suspense Romance Mafia

2054

To był zdecydowanie bardzo lekki romans mafijny. Postacie były interesujące, a fabuła wciągająca.
Scarlett kocha Ciro,( który jest od nie starszy o 5 lat) od 11 roku życia, a on zakochał się w niej, gdy miała 17 lat. W wieku 18 lat przekonał jej ojca, by ją odesłał, przekonany, że chociaż ją kocha, lepiej będzie jej bez niego. Tęsknili za sobą, gdy byli z dala, a ich miłość nie osłabła. Trzy lata później Scarlett wraca, a Ciro jest zdeterminowany, by zatrzymać ją przy sobie.
Chciałam trochę więcej akcji. Kiedy Ciro poszedł ratować Scarlett, wydawało mi się to trochę za łatwe i skończyło się zbyt szybko, może zostanie to omówione w kolejnej książce o Victorii, oraz nie został dokończony wątek znalezienia ich odwiecznego wroga Santino.
Było wiele postaci drugoplanowych, są tu przedstawione jeszcze trzy romanse(Victoria/Adrian, Allegra/Dante i Anya/Cristiano). Po prostu autorka bardziej skupiła sią na tym pierwszym. Coza Nostrze z Nowego Jorku pomaga Angels Halo MC(jest o nich napisana osobna seria).

Na półkach: , , , , , , , ,

W mafii nie jest normą by związać się z tym kogo się kocha. Pewnie dlatego tak fajnie się to czytało. Polecam.

• Mafia
  • Rezygnacja