The Rocker Who Needs Me

Okładka książki The Rocker Who Needs Me Terri Anne Browning
Okładka książki The Rocker Who Needs Me
Terri Anne Browning Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: The Rocker (tom 3) literatura obyczajowa, romans
The Rocker (tom 3)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2014-08-19
2014-08-19
Romance Music New Adult & College Romance

2056

Demon…

Walczyłem z moimi własnymi demonami przez większą część swojego życia. Alkohol wydaje się uśmierzać ból, ale to nigdy nie sprawia, że koszmary odchodzą. Wszystko, czego chcę w życiu to trochę spokoju. Gdy spotkałem swojego Anioła, myślałem, że to znalazłem, ale tak dużo stoi między nami. Dlaczego ona musi być tak młoda??

Anioł Demona…

Spotkanie Drake’a było najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek zdarzyła. Znalazłam swojego przyjaciela, moją bratnią duszę. Ale on pozwala mojemu wiekowi stanąć między nami. Jest coś, co go dręczy i samolubnie chcę być tą jedyną, która pomoże mu pokonać swoje zmory. Jeśli tylko wpuściłby mnie, pozwalać mi być bliżej, myślę, że mogłabym mu pomóc…

Demon…

Anioł Demona…

Spotkanie Drake’a było...

Dotychczas najlepsza część. Drake i jego Anioł są dowodem na to iż prawdziwa miłość wybacza każdy ból i zadaną ranę.

Przeczytałam 3 tomy cyklu :The Rocker. Każdy coraz lepszy jak dla mnie. Czekan na 4 część!

Na półkach: , , , , , ,

Bardzo wzruszający tom. Polecam.

Bardzo wzruszający tom. Polecam.

• Muzycy
  • Romans