Sweet Dreams

Okładka książki Sweet Dreams Kristen Ashley
Okładka książki Sweet Dreams
Kristen Ashley Wydawnictwo: Amazon Digital Services Cykl: Colorado Mountain (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Colorado Mountain (tom 2)
Amazon Digital Services
2011-04-23
2011-04-23

kolejna fajna historia z tej serii
ciekawi bohaterowie - bardzo lubię Lauren, Tate trochę mniej, bo czasem naprawdę jest dupkiem, ale potrafi to zrównoważyć :)
minus- nie podoba mi się wątek z Woodem, ale, jak rozumiem, ma to nadać odpowiedniej dramaturgii - ja czytając po raz kolejny, pomijam te strony :P

kolejna fajna historia z tej serii

Ta autorka ma swój styl i schemat...i ta książka nie była wyjątkiem a że ten schemat mi odpowiada to też większość książek tej autorki czytam z wielka przyjemnością. Jak w każdej znalazło się kilka rzeczy do których się można przyczepić ale mimo to jak zawsze dobrze spędzany czas.

Old lady biker . Jeszcze kilka lat temu nie miałam pojęcia co to znaczy .Dziś już wiem. Na bazie romansów i seriali zostałam wyedukowana w nazewnictwie :-)
Kristen Ashley pisze również romanse o motocyklistach. Ma specyficzny styl pisania dialogów :-) Na zasadzie niedokończeń i przerywania . Czytając w oryginale (jak dla mnie) stwarza to dużo problemów .Książka podobała mi się choćby dlatego ,ze nie są to młodzi ludzie , ale po tzw przejściach. Każde z nich niesie za sobą własną historię życia , na dodatek nic nie powinno ich ze sobą łączyć.Pochodzą z różnych światów.
Ona -Lauren Grahame , kobieta z miasta ,bizneswoman, zdradzona przez męża z najlepszą przyjaciółką ,daje mu rozwód , zostawia wszystko i zwyczajnie ucieka. Gdzie? Nie wie , byle przed siebie.
On -Tatum Jackson również z traumatyczną przeszłością , luzak , motocyklista , arogancki , pewny siebie , szybciej mówi niż myśli ,łowca przestępców ,samiec alfa.
Zawsze dostaje to co chce.
Spotkanie tej dwójki nie zaczyna się dobrze. Tatum obraża Lauren i to w niewybredny sposób...Reszta? Po resztę trzeba sięgnąć samemu :-)

• Serie
  • Romans spokospoko