Breach

Breach
K.I. Lynn
2013-05-16
2013-05-16
erotyka romans biuro ból cierpienie

Nie jest to lekki romans czy płytki erotyk. Ta opowieść jest dość mocno osadzona w zwichrowanej psychice bohaterów. Delilah i Nathan, oboje z mroczną i pokręconą przeszłością, mocno zranieni i zniszczeni. Ona nigdy nie kochana, poniżana przez własnego ojca i jego rodzinę, on skrywa jakąś mroczną tajemnicę, której w tej części nie poznajemy w całości. Ona ma problemy ze snem, on z gwałtownością i niekontrolowanymi wybuchami agresji, połączy ich ostry seks, który okazuje się uzdrawiający dla ich słabości, a na dodatek dzielą w pracy jeden pokój. Bo Nathan nie szczędzi Lili brudnych gadek, które z kolei ją nieźle nakręcają. Muszą ukrywać swój związek, bo w pracy zabronione są związki miedzy współpracownikami, ale nie to jest największym problemem. Kiedy już wszystko zmierza we właściwym kierunku, nagle on zmienia się o 180 stopni i wycofuje się. Uzdrowił ją po to, żeby w jednej chwili ją zmiażdżyć, zniszczyć na nowo. Dodatkowo końcówka jest na tyle dramatyczna, że od razu trzeba sięgnąć po kolejną część.

,,Wszystko co znałam było czarne i ciche..."
Lila pracuje w kancelarii. Dziewczyna przeszła w życiu przez piekło, sprawiło to że jej poczucie własnej wartości praktycznie nie istnieje. Mimo to jest bohaterką mocno stąpającą po ziemi, która umie pokazać pazurki. Jej życie jest poukładane... do momentu aż w kancelarii nie pojawia się nowy pracownik. Nathan jest okazem sexu. Przystojny, wysportowany, seksowny. Wszystkie kobiety w biurze rzucają sie na ,,świeżynkę". Wszystkie oprócz Delilah, która nie zwraca na niego większej uwagi, do czasu aż nie zauważa że on także nosi maskę. Za wszelką cenę stara sie odkryć co sprawiło że Nat ukrywa swoje cierpienie. Pociąg fizyczny pomiędzy nimi jest zbyt silny aby mogli go ignorować. Jednak kiedy to co było zwykłą fizycznością zaczyna przeradzać się w coś więcej... czyjeś serce zostanie w brutalny sposób złamane.
Biorąc się za tą książkę nie spodziewałam sie niczego nadzwyczajnego. Ot tak lekka opowiastka. A jednak po raz kolejny przekonałam się że nie nalezy oceniać po pozorach. Historia z pewnością nie jest oryginalna a jednak sposób jej przedstawienia sprawił że nie potrafiłam się oderwać. Sekrety, maski, cierpienie, brutalna przeszłość, fizyczność aż w końcu miłość. Delilah nie da sie nie lubić. Kibicowałam jej od samego początku książki. Natomiast momentami bardzo denerwował i irytował mnie Nathan. W ostatnich rozdziałach na prawdę bardzo ciężko było mi go tolerować. Końcówka z pewnością pozostawia czytelnika w ogromnym zawieszeniu i niepokoju o to co będzie dalej. Powiem szczerze że czegoś takiego sie nie spodziewałam. I chociażby dla tych elementów zaskoczenia i gorącej atmosfery warto poznać historie Lili i Nathana :) Polecam :)

,,Wszystko co znałam było czarne i ciche..."

ta książka to ogień. strasznie mnie wciągnęła. posiada fabułę, jest romans, tajemnice, przeszłość i całkiem zła teraźniejszość, a w tym wszystkim głowni bohaterowie. historię Deliliah poznajemy częściowo w tej części i nie jest ona czymś dobrym, a Nathan również ma swoje problemy jednak jest w tym bardzo tajemniczy, a emocje ujawnia poprzez niekontrolowany gniew. razem tworzą całość, która tylko tak potrafi funkcjonować. oddzielnie nie potrafią. są dla siebie lekarstwem. i podobała mi się zaborczość Nathana względem Deliliah. to jak mówił moja. zakończenie? ooesu.

Uwielbiam historię Nathana i Deilah , jest nieprzewidywalna , niczego nie można być pewnym w tej historii , pozostaje wiele niewyjaśnionych pytań, co tak ukształtowało Nathana że nie chce znowu pokochać, czego się obawia .....
i co z Deilah , jej dzieciństwo nie było różowe, jest kobietą , która pokazuje że można wyjść na prostą
a potem ich uczucie do siebie niczym tsunami prze do przodu nie patrząc na nic wokoło
gorąco polecam tą serię, ja na pewno przeczytam całą, Nathan skradł moje serce i coś czuję że je roztrzaska;)

a potem ich uczucie do siebie niczym tsunami...

WOW To się nazywa kipiący sex.
Fajna historia dwojga ludzi, który trafili na siebie nie bez przyczyny. Oboje mają swoje problemy z bólem i stratą ukochanych ludzi.
Lila jest bardzo miła, ładna, ale przez swoją rodzinę jest też bardzo wyobcowana, bojaźliwa i stłamszona.
Nathan jest mroczny i gniewny, ale jest też przepełniony bólem i ogromnym strachem.
Po ich spotkaniu wszystko zaczyna się zmieniać dla nich obojga.
Książka bardzo mnie wciągnęła. Nie mogę doczekać się reszty historii.

WOW To się nazywa kipiący sex.
Po ich spotkaniu...

Bardzo wciągająca książka, nie mogłam się oderwać, z jeszcze bardziej zaskakującym zakończeniem, po którym aż zacieram ręce na kolejne tomy.
Historia Delilah i Nathana, z ich tajemnicami i ciężkim bagażem z przeszłości. Początkowa niechęć przeradza się w wielką namiętność i mnóstwo emocji, zarówno uzdrawiających jak i niszczących.
Zdecydowanie polecam :)

Zdecydowanie polecam :)

Na półkach: , , , , , , ,

2021:
Bardzo ciekawą sprawą jest sięganie po pozycje, które kiedyś się bardzo podobały, a teraz czasami okazuje się, że to niezłe bagienko... Pokrótce - można się wciągnąć, ale nie ma co ukrywać - pierwszy tom bazuje na seksie, bohaterowie mają poważne problemy, ale i tak rozwiązywanie ich najczęściej sprowadza się do seksu. Oceniłam kiedyś 8/10... obniżam o połowę, czyli daję 4/10.

2014:
Świetna książka! Od początku do końca całkowicie mnie wciągnęła.

Ona - Delilah (Lila) Palmer - kobieta z ciężkim dzieciństwem i przeszłością, o bardzo niskiej samoocenie i braku pewności siebie. Pracuje w 'Holloway and Holloway Law'.

On - Nathan Thorne - mężczyzna przy którym większości kobiet 'spadają majtki'. Na pierwszy rzut oka całkowicie pewny siebie i tego jak wygląda, arogancki dupek - co w rzeczywistości jest tylko maską i fasadą, aby ukryć prawdę. Nie wiele wiemy o jego przeszłości - wiemy, że była okropna i zmieniła całe jego wcześniejsze życie.

Ich drogi łączą się kiedy Nathan przychodzi pracować do firmy w której pracuje Lila, w dodatku jego miejscem pracy jest ten sam pokój. Początkowo ich relacja jest raczej chłodna i zdystansowana - jednak jak to bywa z ukrywanymi prawdziwymi emocjami i uczuciami wybuchają w niespodziewanym momencie. I wtedy się zaczyna. Początkowo czysto seksualna relacja odkrywa jednak coraz większe rany emocjonalne i fizyczne naszych bohaterów. Bywa gorąco, ostro, mrocznie, ale także słodko i uczuciowo.

Relacja bohaterów jest pełna pasji i rozdzierających ich emocji.
Lila odnajduje w niej pewnego rodzaju spokój i pewność siebie i chce wziąć wszystko co tylko może dostać.
Nathan jest rozdarty pomiędzy pragnieniem, a myślą, że musi odtrącić kobietę, która wzbudza w nim takie uczucia i emocje. Związane jest to z jego przeszłością, którą poznajemy tylko po części.

" ...czy dwie zranione dusze mogą być całością?" - Proponuję przeczytać i się przekonać.

POLECAM w 100%, nie mogę się doczekać kiedy sięgnę po drugą część - zwłaszcza po tym zakończeniu.

2021:

Jak ja tego potrzebowałam! Mocnej, wciągającej książki z gorącymi dodatkami! Zakochałam się w tej opowieści ♥

Pierwszy tom powieści i "niezłe" rozpoczęcie akcji. Na szczęście jest to książka a nie film, gdyż mógłby pomyśleć że to pornol. Oprócz scen erotycznych pojawia się także inna treść i dlatego zachęcam do przeczytania.

Dobra historia ,dobry romans w biurze :)

Dobra historia ,dobry romans w biurze :)

• Romans
  • Romans/Erotyk