Becoming Mrs. Lockwood

Wydawnictwo: K.I. Lynn
Becoming Mrs. Lockwood
angielski
acitland

Every girl has dreams of meeting Prince Charming, or at least I know I did. A fairy tale-like meeting of love at first sight. Real life and fairy tales are very different. I’m just a small town Indiana girl that had a chance encounter with one of Hollywood’s golden boys. You may think you know where this story goes—not even close. Life is different. Marriage is hard. It’s even worse when...

Every girl has dreams of meeting Prince Charming, or at least I know I did.

A fairy tale-like meeting of love at first sight.
Real life and fairy tales are very different.

Life is different. Marriage is hard. It’s even worse when you’re strangers

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/32886082-becoming-mrs-lockwood

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/32886082-becoming-mrs-lockwood

acitland | 2017-04-08
Na półkach: Przeczytane, Po angielsku