G-Men Holiday Wrap

Okładka książki G-Men Holiday Wrap Andrea Smith
Okładka książki G-Men Holiday Wrap
Andrea Smith Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: G-Man Series (tom 3.5) literatura obyczajowa, romans
G-Man Series (tom 3.5)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2013-12-17
2013-12-17
romans erotyka

G-Men Holiday Wrap cz 4 sagi "G-Men", polecam tę książkę, ale musisz przeczytać inne z tej serii. To jest jedyna książka, która wymaga od Ciebie najpierw przeczytania innych. Była to komiczna wakacyjna powieść zawierająca wszystkie ulubione pary: Sammi & Slate, Lindsay & Taz, Darcy & Easton oraz Eli & Cain. Gdy dziadkowie opiekują się dziećmi, rodzice byli w stanie wyrwać się na wakacje !. Darcy postanawia zarezerwować rejs na 12 dni z jej bliskimi przyjaciółmi. Darcy pomyślała, że wszystko skrupulanie zaplanowała, ale nawet najlepsze zaplanowane….. Widzimy również, jak pary wchodzą w interakcje, gdy przebywają na małym obszarze. Odkrywamy, że każda z par musi przejść przez co najmniej jedną rzecz, zanim wróci do domu. To świetny wniosek do tej serii, pokazujący nam, że czasami potrzeba więcej niż miłości, aby utrzymać związek.

Króciutki dodatek dla fanów serii G-Man opowiadający o przygodach, jakie ich spotkały podczas noworocznego rejsu ekskluzywnym statkiem. Przedstawiony jest w postaci rozdziałów - lekcji życia każdego ze znanych nam bohaterów. Bardzo zabawne jest to, jak ich wzniosłe plany niweczą takie wydarzenia, jak choroba morska, alergia czy oparzenie meduzy. Oprócz znanych nam bohaterów jak Slate i Sammie, Taz i Lindsay, Easton i Darcy, są tutaj również Colin i Ronnie usilnie starający się o potomstwo, Eli i Cain z pojawiającymi się problemami w ich homoseksualnym związku.
Ponadto, autorka dodała kilka rozdziałów uzupełniających poprzednie dwie książki, pokazując ważne wydarzenia z perspektywy innych bohaterów.
A ostatni "fałszywy" rozdział... Oj, autorka poszła na całego!

Na półkach: , , , , , ,

Całkiem ciekawy dodatek do serii.
Darcy i Easton w ramach spóźnionej, wypasionej imprezy weselnej organizują dwunastodniowy rejs. Ta dwójka plus wszyscy przyjaciele i najbliższa rodzina - dodatkowo zero dzieci. Sama zabawa, luksus, odpoczynek i gorące kontemplowanie miłości pomiędzy parami.
Mamy okazję przeczytać o sytuacjach, które miały miejsce podczas każdego dnia rejsu.
Nie zabraknie nikogo i wbrew pozorom rejs prócz przyjemnych chwil nauczy bohaterów wielu cennych lekcji.

Autorka umieściła sceny z poprzedniego tomu przedstawiające inną perspektywę po pewnych wydarzeniach.
Znaleźć tu można także - FAŁSZYWY rozdział... Cóż, dobrze, że autorka wyraźnie zaznaczyła, że to był to efekt uboczny jej braku weny.

Tak jak wspomniałam na początku - jest to całkiem niezły, dość zabawny dodatek, które pozwala nam zerknąć na naszych bohaterów z nieco innej perspektywy i zobaczyć ich w nieco komicznych (ale w rzeczywistości jakże życiowych) scenach.

Całkiem ciekawy dodatek do serii.

OCH, NIEWIARY-KURWA-GODNE, TEN DODANY FAŁSZYWY ROZDZIAŁ JEST GORĄCY, MOKRY, ZAKAZANY, MRU.

ubawiłam się przednio czytając tę książkę. już na samym początku: a co się działo? na koniec rozdziałów bohaterowie mówili tak.. dopasujcie sobie do pary.
- W pierwszym dniu wakacji, moja ukochana zafundowała mi: Sine Jaja!
- Drugiego dnia wakacji, mój ukochany dał mi: Lekcję cierpliwości.
- Trzeciego dnia wakacji moja ukochana dała mi: Lekcję współczucia.
- Czwartego dnia wakacji, mój ukochany i ja daliśmy sobie: Lekcję skruchy.
- Szóstego dnia wakacji, moja ukochana dała mi: Potwierdzenie naszej całkowitej miłości i wzajemnego zaangażowania, wraz z morderczym seksem...
- Siódmego dnia wakacji, moja ukochana dała mi: Lekcję pokory...
- Ósmego dnia wakacji, mój ukochany dał mi: Zobowiązanie do uczestniczenia w "Terapii dla Par". (Dziękuję, Lindsey!)
- Dziewiątego dnia wakacji, moja ukochana dała mi: Nic... absolutnie, kurwa, nic...
- Dziesiątego dnia wakacji mój ukochany dał mi: Obietnicę.

a później się skończyło i życie Eastona i Darcy, Taza i Lindsey, Sammie i Slate'a, Colina i Ronnie oraz Eliego i Caina wróciło do normalności... na moment.

- W pierwszym dniu wakacji, moja ukochana zafundowała mi: Sine Jaja!
- Drugiego dnia wakacji, mój ukochany dał mi: Lekcję...

Ta część odstaje od poprzednich i to zdecydowanie, jest najsłabsza i tyle. To komedia pomyłek,niedopowiedzeń - ale nie do końca dopracowana. Zdecydowanie autorce lepiej wychodzi przedstawianie emocjonujących, czasami tragicznych/traumatycznych wydarzeń, niż opisywanie losów głównych bohaterów z lekką dawką humoru.

• ♥ MUST READ ♥
  • Cykl: G-Man (d)