Night Moves

Okładka książki Night Moves Andrea Smith
Okładka książki Night Moves
Andrea Smith Wydawnictwo: Meatball Taster Publishing Cykl: G-Man Series (tom 3) literatura obyczajowa, romans
G-Man Series (tom 3)
Meatball Taster Publishing
2013-11-20
2013-11-20
romans erotyka

Fajnie sie czyta,poza tym totalny Gray . Wątki bardzo zabawne ale poza tym szybki koniec .

Ta część mi się najbardziej spodobała z wszystkich dotychczasowych. Pewnie jest to zasługa przebojowej Darcy, która wnosi do tej książki dużą dawkę humoru i zabawy. No i fajnie, że mamy chwilowe oderwanie od gorących, zaborczych agentów na rzecz bogatego, apodyktycznego samca alfa. A zaczyna się z "grubej rury", kiedy Darcy nakrywa swojego Darina na zdradzie i postanawia "utopić" swoje smutki na egzotycznych wakacjach. Tam poznaje aroganckiego faceta, który przedstawia się jej jako AJ, a okazuje się właścicielem tego hotelu. Zdobywa również sympatię Eliego, który niestety okazuje się dla niej poza zasięgiem ze względu na swoje preferencje seksualne ;-) Ale spotkanie Darcy i EJa nie było ostatnie, bo już po jakimś czasie na ślubie Lindsay okazuje się, że EJ - Easton jest przyrodnim bratem Taza, a jakiś czas później zostaje wspólnikiem ojca Darcy, w której zaczęła pracę po swoich studiach.
Jeśli dodam, że Easton ma mroczną przeszłość, osobliwe upodobania i lubi dawać klapsy, to można by się spodziewać kolejnego tworu Grejopodobnego, ale nic bardziej mylnego. Przede wszystkim Darcy to bardzo charakterna osóbka i nie daje sobą pomiatać, choć uległość w sypialni całkiem jej się podoba, a po drugie autorka nie skupiła się na dokładnym opisywaniu perwersyjnych scen, tylko zaledwie o nich wspomina, a na pierwszym miejscu są postawione ich wzajemne relacje i rozterki. Easton, spaczony przez własną matkę, boi się uczuć, wierzy, że jest niezdolny do pokochania kogokolwiek kiedykolwiek, a Darcy nie potrafi oddzielić seksu od uczucia. Tak więc ich relacje są naprawdę wybuchowe, a w pewnym momencie Easton zachowuje się niewybaczalnie.
Do tego pod koniec daje znać o sobie ojciec Lindsay i robi się naprawdę niebezpiecznie. Podobało mi się w tej scenie, jak Darcy próbowała trzymać głowę na karku i panować nad sytuacją pomimo głupiutkiego i naiwnego zachowania swojej przyjaciółki (ta dziewczyna chyba się nigdy niczego nie nauczy).
Świetnie prowadzona akcja z dużą dawką humoru, interesujący, bardzo wyraziści bohaterowie sprawiają, że czytanie tej książki to sama przyjemność. Jedyne, co mogę zarzucić, to kolejna ciąża, autorka pod tym względem zrobiła się bardzo monotematyczna, choć akurat tu została bardzo ciekawie wpleciona w całą akcję.

Nigdy. Więcej.
Najzwyklejsza w świecie tragedia - kolejna dobrze rokująca historia zmieniona w kupę. Może i mam w sobie trochę masochisty, ale szanuję swój mózg i w życiu nie sięgnę ponownie po tego potworka, przez którego notabene ledwo przebrnęłam.
Zdecydowanie nie polecam!

Nigdy. Więcej.
Zdecydowanie nie polecam!

Na półkach: , , , , , ,

Kolejny - trzeci już tom z serii, gdzie tym razem głównymi bohaterami zostają Darcy - przyjaciółka Lindsey oraz Easton - przyszywany brat Taza.

Darcy w wyniku zdrady wyjeżdża na wakacje, gdzie spotyka niebotycznie przystojnego mężczyznę - E.J'a. Pomimo ogromnego przyciągania rozstają się w dość dziwny sposób.
Po jakimś czasie od wydarzeń z wakacji odbywa się wesele - Lindsey i Taza - zgadnijcie kim okaże się brat i zarazem drużba Pana Młodego?
Niech nie będzie dla Was potem zaskoczeniem także to, że po jakimś czasie szefem Darcy zostanie pewien seksowny facet.

W moim odczuciu jak do tej pory - najsłabsza z serii.
Mam kilka zarzutów, które w sumie przesądziły o tym tomie i mojej ocenie o nim.
1. Ten tom całkowicie nie pasuje mi do tej serii - pomimo tego, że bohaterowie mają to powiązanie to sama fabuła nie pasuje mi w ogóle. Toż to całkowicie motyw bogatego pana prezesa i jego pracownicy, a nie FBI i seksowni agenci.
2. Zachowania bohaterów - zwłaszcza w pierwszej połowie książki to dla mnie tragedia, Darce to sto procent rozpieszczonej dziewczyny z jakimiś dziwacznymi odpałami. Robi głupoty a potem dziwi się, że Easton zachowuje się w określony sposób. Chociaż mu także nic nie brakuje i ma swoje za uszami.
3. Przynudna i przydługa - ciągnęła się i ciągnęła, czytałam i czytałam - druga połowa to już całkowicie czytana na siłę.
4. Zastanawia mnie czy autorka nie ma innych pomysłów niż ciąża? Pierwszy tom ciąża, drugi ciążą, trzeci ciążą...dobrze, że nie ma czwartego z nowymi bohaterami, bo pewnie także oczekiwalibyśmy na potomka...
5. Na siłę wątek akcji/kryminalny? No w pierwszym i drugim tomie to naprawdę pasowało, bo i przez całą długość fabuły pojawiały się informacje, wzmianki o jakiś machlojkach tu i tam, ale tutaj...no i tu należy wrócić do pkt. 1 - ten tom nie pasuje do tej serii...

I tak jak podobały mi się poprzednie tomy to ten był dla mnie w sumie słaby. Urocze zakończenie (choć oczywiście w żadnym wypadku nie ma nic z oryginalności) i zachowanie Eastona w stosunku do Malucha...to było serio słodkie.

Po jakimś czasie od wydarzeń z wakacji odbywa się wesele -...

przepiękna historia , która od samego początku trzyma czytelnika w ciągłym pobudzeniu, no cóż nie dziwię się w końcu Darcy jest temperamentną kobietą, bardzo cieszę się że mieliśmy okazję znowu powrócić do T&L i wreszcie złapano i uśmiercona szczurowatego gnojka...
były momenty kiedy miałam ochotę przywalić Estonowi za jego tępotę ale potem go rozgrzeszałam , w końcu nie każdy 10 - latek ma takie ....doświadczenie z śmierdzącą , zapijaczoną guwernantką a jedyna osoba , która powinna okazać mu wsparcie i zrozumienie dolewa oliwy do ognia i wręcz umacnia w nim przekonanie że należało mu się ...
wow no jestem pod wrażeniem tej historii GORĄCO POLECAM !!!

dobra, muszę przyznać, że jak przeczytałam prolog to byłam w szoku. pamiętacie przecież to jak Darcy poznała kolegę Taza i teraz miała obchodzić z nim pierwszą rocznicę, bo to w końcu rok i ona chcę mu zrobić niespodziankę, a ten dupek pieprzy inną. no nie wierzyłam własnym oczom jak czytałam i ciągle się zastanawiałam co się wydarzy. jednak później akcja potoczyła się zupełnie inaczej. autorka odstąpiła od agentów FBI na chwilę, ale bohaterowie z poprzednich części byli obecni niemal przez całą fabułę. i do tego ojciec Linsday, który porwał ją i Darcy. ugh, frajer. ale nie o tym. Darcy, teraz poznajemy jej prawdziwą naturę, wcześniej wiedzieliśmy o niej, że jest szaloną przyjaciółką Lins, a teraz? kobieta pełna sukcesów, która wie czego chce i jak to zdobyć, ale z drugiej strony taka mała dziewczynka, która boi się być zraniona. A Easton? to jest dopiero zaborczy typ, pod jego metodami aż uginają się kolana. autorka dała nam tu pana prezesa, obrzydliwie bogatego, który lubił karać swoje kochanki, jednak Darcy nacisnęła na wszystkie jego guzki i przestało sprawiać mu to przyjemność. do tego jak on mówił o miłości, kiedy się już przełamał. nie lubiłam tej jego egoistycznej, mam wyjebane, nic nie czuję postawy, ale cholernie rozbawił mnie moment, gdy wysłał byłego Darcy na Alaskę. niegrzeczny chłopiec. cóż jeszcze mogę dodać, wiecie, że Easton i Taz są przyrodnimi braćmi? ale tu się historia jeszcze bardziej komplikuję. kurde, kolejna część lepsza od poprzedniej, polecam.

Świetna, sexy love story. Zabawna z humorem a jednocześnie trzymająca w napięciu. Sporo zwrotów akcji, nie sposób się nudzić przy tej książce.
Polecam:)

Polecam:)

Trzecia książka z serii G-man. Dobra, aczkolwiek cudu w postaci wielkiego wow nie ma się co spodziewać. Poznajemy tu młodą, rozpieszczoną i porzuconą dziewczynę oraz typowego, smaganego przeszłością samca alfę. Jest sporo ciekawej akcji przez co książka tylko zyskuje. Chcecie poznać pyskatą dziewczynę i faceta, który stara się ją ujarzmić? To pozycja dla was!

Jak dla mnie bardzo podobne do Greya czy Crossa :D Jednakże podobała mi się strasznie. Jeden mężczyzna i trzy kobiety :przeszłość, teraźniejszość i przyszłość:) POLECAM gorąco !!!!!!!!!!!!

Po przeczytaniu dwóch poprzednich książek z serii miałam wielkie oczekiwania co do historii Darcy i Eastona, a tu?! Jedne wielkie rozczarowanie ;(

• Ebooki
  • Erotyk