These Men

Okładka książki These Men Andrea Smith
Okładka książki These Men
Andrea Smith Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: G-Man Series (tom 3.6) literatura obyczajowa, romans
G-Man Series (tom 3.6)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2014-03-25
2014-03-25

Na półkach: , , , , , , , ,

Tą książką zamykam całkowicie moją historię z serią G-Man.
Bohaterką główną jest Paige - młodsza siostra Taza i Eastona, która przeprowadza się najpierw do Taza i jego rodziny, jednak w wyniku nieporozumień przenosi się do Eastona, a tam poznaje Caina i Eliego do których bardzo szybko się wprowadza.

Byłam bardzo, bardzo, BARDZO sceptycznie nastawiona do tej historii, zastanawiałam się czy w ogóle się za nią brać, ale stwierdziłam, że muszę zamknąć tą serię. O matko, jak dobrze, że wzięłam i ją przeczytałam.
W życiu nie pomyślałabym, że relacja jaką miel bohaterowie tak mnie wciągnie i pochłonie. Całkowicie odmienny rodzaj relacji jaki znałam do tej pory i... to było gorące.
Napięcie i chemię można było ciąć nożem - zwłaszcza pomiędzy Cainem i Paige.
Te wątpliwości, walka z zahamowaniami, otworzenie umysłu na możliwości... dziwne i gorące.
Nie wiem czy chcę ją polecać, ale z pewnością ja spędziłam przy niej rewelacyjny czas, naprawdę mi się podobała i zabrała mnie w trochę nieznaną podróż. Wręcz szkoda, że jest taka krótka. Bardzo mocne siedem gwiazdek.

Tą książką zamykam całkowicie moją historię z serią G-Man.

Byłam bardzo, bardzo, BARDZO sceptycznie nastawiona do tej historii,...

22 letnia Paige po studiach przyjezdza do brata Taza, ktorego znamy z 3 czesci, on zalatwia jej staz w agencji rzadowej. Na poczatku uwazalam ja za plytka osobe, liczyl sie dla nie tylko seks z przypadkowymi mezczyznami, zadnych obowiazkow, zadnych planow ale pozniej dala sie polubic jako bohaterka.
Tak bylo do momentu, gdy na rodzinnym grillu pojawili sie przyjaciele jej szwagierki Cain mroczny brunet i Eli przystojny blondyn. Jak sie okazalo tworzyli oni zwiazek, mieli duzy dom i do splacania hipoteke. W rozmowie z Paige dowiedzieli sie od niej, ze chcialaby sie wyprowadzic od brata, z ktorym nie ma dobrych stosunkow ale z jej pensji stazystki nie stac ja na mieszkanie. Wtedy oni zaproponowali jej pokoj w swoim domu, wspolny podzial obowiazkow i podzial kosztow utrzymania.
Paige po przeprowadzce do nich w koncu czuje sie, ze ma prawdziwy dom, swoje miejsce na ziemi i bliskich obok siebie, bo dobrze sie dogaduje z nimi. Z czasem, gdy po raz kolejny spotyka sie z mezczyzna tylko dla seksu zmienia taktyke i postanawia umawiac sie na randki skupiajac sie na tym jaki jest dany mezczyzna jednak i to jej nie zadowala dlatego woli czas wolny spedzac ze swoimi przyjacielami, ktorzy po pewnym czsie jej wyznaja, ze sa biseksualni i kazdy pokochal ja na swoj sposob. Ona nie chce slyszec o zwiazku z zadnym z nim aby nie skrzywdzic tego drugiego, bo mimo, ze oni kochaja ja to kochaja takze nadal siebie wzajemnie.
Szczerze to pierwszy raz czytalam ksiazke o takiej tematyce (tu nie chodzi o jednonocna przygode w trojkacie tylko o stworzenie stalego i stabilnego zwiazku)i nawet mi sie podobala takze polecam Wam ja przeczytac, wtedy dowiecie sie czy Paige postanowila zwiazac sie z Cainem lub Eli?

Tak bylo do momentu, gdy na rodzinnym grillu pojawili sie przyjaciele jej...

• ♥ MUST READ ♥
  • Cykl: G-Man (d)
  • Erotyka/Romans
  • Dirty, dirty! One plus more( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodaj cytat z książki These Men