Addicted

Okładka książki Addicted Tracy Wolff
Okładka książki Addicted
Tracy Wolff Wydawnictwo: Loveswept Cykl: Ethan Frost (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Ethan Frost (tom 2)
Addicted
Loveswept
2014-07-15
2014-07-15
romans erotyka

Pierwsza część była o wiele lepsza.

Pierwsza część była o wiele lepsza.

Ciekawa historia, niestety było tu mnóstwo opisów, a bardzo mało dialogów. Część stron ominęłam bo opisy rozterek z którymi boryka się główna bohaterka i które trwają po kilka stron były po prostu męczące. Pozatym historia została rozciągnięta na dwie części, dlaczego? Gdyby powstała z tego jedna dopracowana część czytało by się ją dużo lepiej.

Podobnie do pierwszej części - zdecydowanie za dużo opisów, które nic nie wnoszą do fabuły. Przemyślenia bohaterki, w kółko te same, rozciągnięte na dwie strony.

W pierwszej części poznaliśmy mroczne sekrety Chloe i wydawałoby się, że wszystko zmierza ku lepszemu, podczas gdy na sam koniec otrzymaliśmy bombę, która zniszczyła wszystko. Chloe kocha Ethana, ale jednocześnie nie może być z bratem swojego gwałciciela. Długo próbuje się trzymać od niego z daleka, jednak jej uzależnienie od Ethana jest na tyle silne, ze w końcu nie wytrzymuje. Ethan nadal jest dla mnie bardzo pozytywną postacią, nawet jeśli w międzyczasie wychodzą jego grzechy przeszłości, to uważam, że nie miał złych intencji. Chloe jest w tej części bardzo denerwującą osobą, bo sama nie wie czego chce, więc odchodzi, wraca i odchodzi, totalna huśtawka emocji, a jak już wszystko się dobrze poukłada, to na horyzoncie pojawia się demoniczna mamuśka Ethana, która nieźle namiesza. A jak to się wszystko zakończy? trzeba przeczytać, żeby się dowiedzieć.

Ta książka jest jak trampolina: bohaterzy raz po raz rozstają się i wracają do siebie, nie istnieje dla nich dzień bez kłótni i późniejszego wyznawania miłości. Co gorsza książka okraszona jest naprawdę marnym epilogiem z perspektywy Ethana - myślałam, że tak inteligentny, uzdolniony, przystojny, wzór-wszelkich-cnót mężczyzna będzie miał coś więcej do powiedzenia na koniec, ale wyszło jak wyszło.

Świetna książka. Trzyma cały czas w napięciu. Chloe i Ethan przebyli długą drogę, żeby być razem. Była ona pełna łez i bólu, ale też szczęścia i miłości, a chwilami nawet humoru.

czyta się szybko, jest kilka momentów, które zmiękczają serdusio i kilka, że ma się ochotę cisnąć książką o ścianę z tego absurdu, ale mimo wszystko przyjemnie mi się czytało tę część.

ta część jest jak przejażdżka na karuzeli. źle, dobrze, źle, dobrze. kłótnia, zgoda. prawda, kłamstwo. takie odniosłam wrażenie, a mimo to całkowicie, powtórnie wkręciłam się w losy Ethana i Chloe. strasznie przypadła mi również do gustu przyjaciółka Chloe. iiiiiii podobał mi się epilog, więc byłam w szoku, że po takim zakończeniu jest jeszcze trzecia część, ale to dobrze....

• Po angielsku
  • Erotyk