More Than Her

Cykl: More (tom 2)
Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform
angielski
HouseOfReaders

Please note that this is the second book in the series and should not be read prior to reading More Than This. "For every action there is an equal and opposite reaction." For every choice you make there are rewards, or there are consequences. It was my choice to walk away the first time. And my choice to chase her the second. But sometimes you don't get a choice, and all you get are the...

"For every action there is an equal and opposite reaction."

For every choice you make there are rewards, or there are consequences.
It was my choice to walk away the first time.
And my choice to chase her the second.
But sometimes you don't get a choice,
and all you get are the consequences.

"Being deeply loved by someone gives you strength,
while loving someone deeply gives you courage.”

Unless that someone is Logan Matthews.
Because loving him didn't give me the strength to walk away.
It didn't give me the courage to fight for him.
And when it was over, all it gave me was a broken heart.

źródło opisu: http://www.jaymcleanauthor.com/morethan

źródło okładki: http://www.jaymcleanauthor.com/morethan

mclena | 2018-04-07
Przeczytana: 06 kwietnia 2018

"And this - this is the moment I knew what it felt like to lose everything I never had."

Ze wszystkich postaci poznanych w pierwszym tomie Logan był dla mnie najmniej interesujący, więc drugi tom poświęcony jego osobie nie był mi do końca na rękę. Najchętniej to bym go ominęła, ale trzeci tom też jest jemu poświęcony i obawiam się, że mogę zbyt wiele stracić w późniejszych tomach, więc zakasałam rękawy i jakoś poszło.
O dziwo nie było wcale tak źle jak sądziłam, chociaż zaczynam dostrzegać, kilka begatywnych podobieństw z tomem pierwszym jak chociażby nadmiar niezedcydowania głownych bohaterów i ogólnego dramatu. Jednak co mnie najbardziej rozczarowało, to tak naprawdę początki relacji Logana i Amandy - brak jakiś bardziej stabilnych podstaw. Ta ich jedna, jedyna randka była jakaś taka nijaka w pewnym sensie i nie rozumiem czemu to pociągnęło za sobą aż taką lawinę nieszczęścia. Mimo wszystko jednak nadal styl autorki bardzo mi odpowiada i trudno nie czytać co będzie dalej - tym...

wiooletka13 | 2014-12-18
Przeczytana: 18 grudnia 2014

Kończę tę część przygód z Loganem i Amandą na czele. Początkowo czułam lekki niedosyt,znużenie,ale z biegiem wydarzeń robiło się coraz ciekawiej a koniec to już całkiem...już zacieram łapki na kolejną część,a nastąpi to niebawem,bo długo nie wytrzymam :) W tej część oczywiście mamy całą paczkę przyjaciół,oraz nieoczekiwane zwroty akcji,ale autor ma wyobraźnie nie ma co.Takie książki można czytać na okrągło.

mania_kch | 2015-03-31
Na półkach: Przeczytane, 2015

Zdecydowanie lepsza od części pierwszej, ponieważ historia Amandy i Logana była szerzej i głębiej opisana. Z łatwością można było się wczuć w położenie bohaterów. Wyjątkowo polubiłam główną bohaterkę a za to zachowanie Logana, szalenie irytujące. Zakończenie również okazało się niespodzianką.
Polecam :)

lulamae | 2015-05-31
Przeczytana: 27 maja 2015

Drugi tom serii 'More' i tym razem przychodzi czas na historię Logana.

W 'More Than This' poznaliśmy Logana jako pewnego siebie, a wręcz aroganckiego podrywacza z przebłyskami dobroci. Po przeczytaniu jego historii bardzo szybko zmienia się o nim zdanie i zauważa, że jest w nim dużo więcej wartości niż można się było spodziewać.
Amanda - obiekt zainteresowań Logana, dziewczyna, której życie także nie jest usłane różami.
Ich historia ciągnie się prze kilka lat - książka podzielona jest na przeszłość i teraźniejszość. Zakochali się w sobie w przeszłości teraz nadszedł czas aby spróbować odzyskać to co stracone w teraźniejszości.

Logan zranił Amandę, więc odzyskanie jej zaufania nie jest łatwą sprawą. Logan jest jednak dość uparty, nieugięty, a przy tym naprawdę strasznie uroczy, słodki i ciężko mu się oprzeć.
Ich relacja jest jednak bardzo niestabilna - pełno wzlotów i upadków. Kiedy wydawało się, że życie zaczyna się układać uderzyła w nich przeszłość Logana. Przeszłość o...

Ania | 2015-03-23

A więc mam za sobą kolejną część. Chyba nawet bardziej podobała mi się niż pierwsza :) Sama nie wiem...Logan już w 1 wydawał mi się fajny, wyluzowany :) lubię takich dupków :) Amanda była zaś dziewczyną z charakterem i to mocnym..to co przeżyła, mogło ją zabić ,a tylko wzmocniło. Zaraz zabieram się za 3 część, żeby się dowiedzieć jak ich historia się skończy. Ale powiem tak w skrycie, że nadal moją ulubioną bohaterką jest Lucy :)

książek: 2081
bookish | 2014-12-02
Przeczytana: 02 grudnia 2014

och, Logan.. Logan. nigdy bym się nie spodziewała, że bohater będzie niósł taki ciężar, wszyscy tylko nie ona, a prawda okazała się inna. nie był bogatym, pewnym siebie dzieciakiem, który odnosi sukcesy w sporcie okazał się skrzywdzonym małym chłopcem przez biologicznych rodziców i to doprowadziło do jego upadku. można by sądzić, że wszystko się zmieniło z pojawieniem w jego życiu Amandy, ona sprawiała, że był kompletny, ale czasem nie wystarczy tylko miłość, czasem potrzeba odnalezienie siebie jest ważniejsza.

Ziuta | 2016-03-02

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Uhhh, ehhh, ahhh... Cholera.
Co właściwie się wydarzyło?? Podziwiam Amandę za jej ufność, wytrwałość i determinację. Oczywiście wszyscy mają swoje granice. Amanda też, a Logan zdaje się je przekroczył. Nie jeden raz. Rozumiem Logana - jego "popapranie", jego wątpliwości, załamania i zmienne decyzje - wszystko to wypływa jakby z jego przeszłości. Ale ten wyjazd, to "zwiedzanie świata"?

Ta część poruszyła mnie dużo bardziej niż historia Mikayli i Jake'a, pomimo, że w poprzedniej części było więcej nieszczęść i ludzkiego dramatu.
Amanda przeżyła swoje historie, swoje "gówna" - równie bolesne i poruszające...

Lecę czytać kolejną część !

ppaula195 | 2018-02-14
Przeczytana: 13 lutego 2018

Opowieść Logana i Amandy wstrząsa. Zaczyna się nie pozornie bo od randki która wszystko zmienia. On myśli o niej przez kolejny rok, ona go nienawidzi. Jednak gdy znów się spotykają zatracaja się w sobie bez pamięci. Nieszczęsne wydarzenia z przeszłości Logana sprawiają że chłopak przeważa bezpieczeństwo swojej ukochanej nad nią. Książka skończyła się dla mnie fatalnie. Dlatego zabieram sie za drugą część. Całość jest w jak najlepszym porządku, polecam!

tylkojego095 | 2018-02-20
Przeczytana: 13 lutego 2018

Może nie porwała mnie tak jak pierwszy tom, ale mimo wszystko bardzo dobra;) troszkę zabrakło mi tu tego olewającego wszystko Logana z pierwszej części, ale po zapoznaniu się z Jego przeszłością mogę zrozumieć, że w końcu chce się ogarnąć;) momentami bardzo mnie wkurzał tym swoim odpuszczaniem, ale wszystko dobrze się skończyło;) Polecam!

Kittylittlekate | 2014-05-06

Cała seria jest po prostu świetna.