Pozory mylą

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
When There's Smoke
lekarz, miłość, tajemnica

Inne wydania

Ryzykowna miłość i mroczne tajemnice we wciągającym romansie Sandry Brown. Nikt nie wie, dlaczego doktor Lara Mallory otwiera gabinet lekarski w Teksasie, w prowincjonalnym mieście, w którym żelazną ręką rządzi właścicielka Tackett Oil. Wszyscy pamiętają rolę, jaką Lara odegrała w głośnym skandalu, który doprowadził do upadku błyskotliwego młodego senatora, Clarka Tacketta. Właścicielka Tackett Oil, matka Clarka, zamierza użyć wszelkich środków, by pozbyć się lekarki z miasta. Zwłaszcza gdy Lara poznaje jej młodszego syna, brawurowego pilota, który prowadzi awanturniczy tryb życia. Lara Mallory i Key Tackett wyruszają na bardzo niebezpieczną wyprawę i odkrywają tajemnicę, która może zrujnować imperium Tackettów.

nadzieja1925 | 2016-10-15
Przeczytana: 15 października 2016

"- Powiedz: tak.
- Na jakie pytanie?
- Na każde. Pytania wymyślimy później."

Key Tackett wraca do domu po długiej nieobecności. Ale zanim do niego wstąpi, zabawi się wpierw z największą flirciarą w miasteczku. Jednakże gdy mąż Darcy Winston wpada do domu, kobieta nie zastanawia się długo i chroniąc siebie, strzela do Keya. Biedny chłopak jedzie do domu starego przyjaciela lekarza, jednak zamiast jego zastaje tam śliczną nową panią doktor, którą długo będzie musiał przekonywać, aby nigdzie nie zadzwoniła. Troszkę się z nią pobawi, postarszy i poflirtuje, a gdy wróci do domu – usłyszy mroczną prawdę o pani doktor. Lara okazuje się być femme featale, byłą kochanką jego brata Clarka, który stracił posadę senatora przez ten wyskok i zniszczył sobie karierę, a tym samym życie... pytanie brzmi: Co robi największa ze wszystkich suk w sennym miasteczku Eden Pass? Czy chce wyrządzić kolejną krzywdę biednej rodzinie Tackettów? Oczywiście najpierw owinie sobie brata Clarka wokół paluszka, a...

izabela81 | 2016-02-27
Na półkach: 2016 rok, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 19 lutego 2016

W książce znajdziemy manipulacje, niewinne ofiary, miłość, zazdrość, nienawiść, liczne zwroty akcji i do tego zaskakujące zakończenie. Chwilami jest zabawnie, a chwilami wzruszająco. Jeśli lubicie intrygi i wątki kryminalne - ta książka będzie idealna.

Beata | 2013-02-13
Przeczytana: 13 lutego 2013

Motywem przewodnim powieści jej zazdrość, wraz z jej tragicznymi konsekwencjami. Nienawiść, wrogość, zaborczość w stosunku do innych uzupełniają obraz. Na szczęście nie brak wątku romantycznego, który sprawia, że książka jest interesująca, zaskakująca zwrotami akcji i niespodziewanym zakończeniem.

Marta Bilewicz | 2012-02-01
Przeczytana: 31 stycznia 2012

Świetnie mi się tę książkę czytało. Doskonale nakreślone postaci, wartka akcja, zaskakujące zakończenie. Sporo tu sekretów i tajemnic, powieść jest nieprzewidywalna, a co za tym idzie - ciekawa. Chwilami bardzo wzruszająca, chwilami zabawna. Z całą pewnością jeszcze kiedyś do niej wrócę - dobra lektura na długie, zimowe wieczory.

Jak wszystkie książki Sandry Brown, również i ta jest skierowana raczej do kobiet.

Małgorzata Chabzda | 2014-02-14
Przeczytana: 13 lutego 2014

Kolejną pozycję Sandry Brown uważam za przeczytaną. Również ciekawa i wciągają lecz troszkę pogmatwana historia. W książce znajdziemy zazdrość, zdradę, nienawiść i na końcu trochę miłości. Książka napisana z wątkami z przeszłości bo gdyby nie one nie byłoby wiadomo o co chodzi. Polecam.

Mońcia_POCZYTAJKA | 2012-10-25
Przeczytana: 13 września 2011

Jakże często ufamy pozorom, aby potem przekonać się o swojej łatwowierności?

Czasem zderzenie z prawdą bywa bolesne, czasem tylko nas zaskakuje...

A jak było w tym przypadku?...

W małym miasteczku Eden Pass w stanie Teksas rządzi despotyczna Jody Tackett – bogata wdowa, właścicielka pól naftowych firmy Tackett Oil. Wszyscy boją się tej wpływowej kobiety i ze strachu respektują jej żądania. Jody mieszka ze swoją dorosłą córką, która jest całkowicie zdominowana przez matkę oraz niepokornym synem Keyem, który z kolei bywa gościem w domu.

Kiedy w mieście pojawia się Lara Mallory, nowa lekarka Jody zdecydowanie zaczyna prowadzić z nią wojnę. Postanawia za wszelka cenę pozbyć się kobiety z miasta. Większość mieszkańców omija przychodnię w miasteczku i w obawie przed ”żelazną” Jody wybierają inne, bardziej odległe gabinety.

Dlaczego tak się dzieje?...

Otóż są to konsekwencje skandalu jaki wydarzył się przed pięciu laty i miał związek z ukochanym, starszym synem Jody – senatorem...

AnnaMaria | 2016-05-09

Jedna z fajniejszych opowieści Sandry Brown. Wielowątkowa, niby zszyta z epizodów tylko lekko ze sobą powiązanych, które później układają się w całość jak puzzle. Bohaterowie mają swoje tajemnice, a od intryg aż skrzy. Doceniam inteligentne dialogi pełne humoru i świetnie ukształtowanych bohaterów. Chociaż, jak to w książkach S. Brown bywa główni bohaterowie - to kalka z wszystkich poprzednich powieści (ona atrakcyjna, delikatna, inteligentna i w tarapatach, on przystojny bohaterski łobuz, twardy, ale wrażliwy). Nie jest to jednakże tandeta rodem z tanich harlekinów. Polecam, dla lubiących kryminały oraz żadnych emocji i wrażeń jakie daje lektura dobrego romansu.

Paulina Kucińska | 2015-04-13
Przeczytana: 13 kwietnia 2015

Owszem czyta się szybko, jednak przeliczyłam się. Znów Amerykanin wychodzi cało z opresji, cudowny On i cudowna Ona. Wszystko im się udaje. Nawet wylądować w najbardziej niebezpiecznym kraju i oczywiście...Cóż za niespodzianka wychodzą z tego obronną ręką. Co za cudowny kraj, który ma tylu odważnych, walecznych i nieśmiertelnych ludzi. Ameryka i wszystko jasne, tylko tam zdarza się umrzeć więcej niż raz.

dotkowa | 2013-08-25

Po raz kolejny nie zawiodłam się na tej autorce. Akcja ciekawa, może wielkiego zaskoczenia na koniec nie było, a jednak gorąco polecam.

Małgosia | 2016-05-13
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Jedna z najfajniejszych powieści Sandry Brown. Intrygi, tajemnice, wartka akcja .Książka jest nieprzewidywalna, jak wszystkie książki tej pisarki. Zakończenie zaskakuje, a to lubię w książkach najbardziej. Sandra Brown to moja ulubiona pisarka. Przeczytałam jej prawie wszystkie książki wydane po polsku i mogę z czystym sercem je polecić. Nie należy jej kojarzyć tylko z romansami, choć w każdej jej powieści znajduje się wątek romantyczny. Jeśli lubicie intrygi, tajemnice, wątki kryminalne i piękną miłość - ta książka będzie idealna. Polecam