Wild About You
miłość na kołku, howard
Asik92

On ją kocha. Lecz swoją miłością może jej oddać prawdziwie niedźwiedzią przysługę… Elsa Bjornberg, gwiazda programu o renowacji domów, bez wysiłku wbija gwoździe i wyburza ściany, nic więc dziwnego, że nie uważa się za delikatną dziewczynę. Do czasu kiedy spotyka Howarda Barra, mężczyznę o błękitnych oczach i potężnych ramionach. Przy nim czuje się taka krucha, taka kobieca. A w dodatku...

On ją kocha.
Lecz swoją miłością może jej oddać prawdziwie niedźwiedzią przysługę…

Elsa Bjornberg, gwiazda programu o renowacji domów, bez wysiłku wbija gwoździe i wyburza ściany, nic więc dziwnego, że nie uważa się za delikatną dziewczynę. Do czasu kiedy spotyka Howarda Barra, mężczyznę o błękitnych oczach i potężnych ramionach. Przy nim czuje się taka krucha, taka kobieca. A w dodatku Howard tak na nią patrzy…

Howard zapomina o całym świecie, gdy na ekranie telewizora pojawia się Elsa, lecz nigdy nie sądził, że kiedyś ją spotka. I nagle gwiazda telewizyjna wkracza w jego życie. I to w chwili, gdy życie jej samej jest w niebezpieczeństwie. Howard chciałby ją chronić i zamknąć na zawsze w swoim mocnym uścisku, ale ze wszystkich ludzi (i nie tylko) na ziemi to właśnie jego Elsa powinna wystrzegać się najbardziej…

źródło opisu: http://paranormalbooks.pl/

źródło okładki: http://paranormalbooks.pl/

zabielka | 2014-10-23
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 10 października 2014

Książki z serii "miłość na kołku" są powieściami od których nie należy dużo wymagać i z takim oto podejściem zaczęłam je czytać, Dlatego też nie dam niższej oceny.
Misiaczek Howard, Taki misiowaty,,, Taki groźny i -zakochany w "pani z telewizji". Wielkiej blondynce burzącej domy,,, A dlaczego nie? przecież tak również mogło się wydarzyć... :) Wesoła książka. polecam :)

książek: 1917
Magda | 2014-03-28
Przeczytana: 28 marca 2014

Kolejna część, której doczekać się nie mogłam. Dobrze się czyta. Wciąga. I do tego, poza głównymi bohaterami, rozwiązywane są problemy, wątpliwości innych, poznanych nam wcześniej postaci. Dzięki temu książka wydaje się jeszcze ciekawsza. I nie można się od niej oderwać. Gdzieś tam jest jednak we mnie ten maleńki głosik dający minusy - i twierdzi on, że każda kolejna część staje się słabsza. A może to już mi coraz bardziej się nudzi seria. Wszak to 15 tom. Bohaterowie coraz szybciej dochodzą do rozwiązania problemów, zamiast - jak było to w początkowych tomach - bawili się podchody. Tego mi brakuje najbardziej - tej gry dwojga zakochanych, zamiast podania mi ich gotowych na tacy. Może już faktycznie zabrakło pomysłów autorce, jak ma kolejne gry wymyślać. A szkoda... Mimo wszystko polecam gorąco i odstawiam na ulubioną półeczkę.

Beata | 2014-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2014

Przeczytałam. I tyle. Miłe czytadełko na wieczór, ale nic więcej mi nie pozostało w odczuciach

Angie | 2015-11-25
Przeczytana: listopad 2015

Według mnie to najsłabsza część tej serii. Strasznie mnie zawiodła bo pierwsze to było o moim misiu więc liczyła na romans wielkiego kalibru, tymczasem dostałam ciepłe kluchy. Mało romansu w tym romansie. Po drugie akcja skupiona bardziej w stronę zemsty czy nienawiści do wilka, który spowodował niezłe zamieszanie w życiu Howarda oraz klątwy przez którą Ela się waha i obawia naszego misiaczka, i szczerze mówiąc za dużo tego było. To ględzenie można było skrócić o połowę. Końcówka potoczyła się tak szybko, że nie szczególnie zapadła mi w pamięć. Liczyłam na coś więcej... dużo więcej

paulinkalinka | 2014-08-10
Przeczytana: 08 sierpnia 2014

Przewidywalna, schematyczna, ale lekka, miła. W sam raz na zabicie czasu. Nieobowiązkowa:-)

Ressa | 2014-08-08

Po prostu uwielbiam książki pani Sparks! Moze do niektorych nie przemawia tematyka wampirów i innych takich oraz przeciągnięcie serii do 15 tomów(mozliwe ze będzie wiecej), to mnie ta seria całkiem urzekła. Zazwyczaj nie lubie takich serii "ciągutek" ale tutaj plusem jest to, ze w kazdej kolejnej czesci ma miejsce inna historia. Howard z wierzchu wydaje sie taki przerazajacy, a w srodku jest taki niesmialy, natomiast Elsa czasem nieśmiała i niezdecydowana na koncu jednak potrafila zawalczyc o swoje. Jak dla mnie ksiazka świetna, bardzo polecam :)

TheOnlyProof | 2014-04-22
Przeczytana: 22 kwietnia 2014

Cóż tyle czekałam na tą książkę i w końcu ją dorwałam. Już tytuł mnie rozczulił i nie mogłam doczekać się, aby przeczytać historię Howard'a.
Początek nie powalił mnie, ale pomyślałam, że pewnie się jeszcze rozkręci. I miałam rację!
Książka naładowana dawką erotyzmu i humor, czyli tego co kocham w tej serii.

13-nasta czesc cyklu"milosc na kolku" opowiada o Elsie i Howarcie niedzwiedziolaku.

AnnaMaryMadlene | 2014-04-13
Na półkach: Przeczytane, Ebooki
Przeczytana: 13 kwietnia 2014

Jak można nie polubić tych przesłodzonych romantyzmem książek pani Sparks? Ta część, jak i wszystkie poprzednie wprawiają mnie w pozytywny nastrój. Idealna powieść dla ciebie, jeśli chcesz się oderwać od rzeczywistości i codzienności. Cała seria bardzo przyjemna. Polecam przeczytać od 1 do ostatniej :)

| 2014-11-19

To chyba najsłabszy tom świetnej serii o wampirach i zmiennokształtnych, ale z pewnością i tak warto po niego sięgnąć.