Lubimyczytać.pl to:

papier
raven
7.6 (45 ocen i 6 opinii)

Opis książki

Ona przypomina mu jego dawną miłość. On nie może stracić zimnej krwi… Wampiry? Jako naukowiec doktor Leah Chin nie jest w stanie uwierzyć, że te nieśmiertelne istoty istnieją naprawę. I proszę – właśnie stoi przed nią żywy (powiedzmy) dowód i prosi o pomoc w rozwiązaniu genetycznej zagadki, która może ocalić ludzkość. Jedno spojrzenie w seksowne szmaragdowe oczy Dougala i puls Leah wariuje – zupe...

Ona przypomina mu jego dawną miłość.
On nie może stracić zimnej krwi…

Wampiry? Jako naukowiec doktor Leah Chin nie jest w stanie uwierzyć, że te nieśmiertelne istoty istnieją naprawę. I proszę – właśnie stoi przed nią żywy (powiedzmy) dowód i prosi o pomoc w rozwiązaniu genetycznej zagadki, która może ocalić ludzkość. Jedno spojrzenie w seksowne szmaragdowe oczy Dougala i puls Leah wariuje – zupełnie nieprofesjonalnie. Jeden uśmiech pięknej i niepokojąco znajomej pani doktor i Dougal traci swoją słynną zimną (i to bardzo) krew…

Czy jednak nieśmiertelny wojownik zdoła przekonać racjonalną uczoną, że jest jego bratnią duszą, której szukał całe wieki? Czy Leah zaufa swojemu chłodnemu umysłowi czy gorącemu sercu i wszechogarniającej namiętności, jaką rozpala w niej wampir z tajemniczym tatuażem na muskularnej piersi…

źródło opisu: Amber, 2013

źródło okładki: Amber, 2013

Inne wydania

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Lena | 2013-12-22
Przeczytana: 22 grudnia 2013

Albo się "przejadłam" już tą tematyką, ale było to tak słabe. Sama już nie wiem... Jak dotąd to była najdłużej czytana przeze mnie część sagi. ot, zwykły paranormal romance z elementem sensacji - niesamowicie krótkiej. Spodziewałam się, że będą elementy zaskoczenia, łzawe sceny, walka itd. A tu wszystko przewidywalne, większość książki zajmują opisy gry miłosnej pomiędzy głównymi bohaterami. Oby kolejne tomy były lepsze, bo mam wrażenie, że autorka pomalutku się wypala. Skoro wybito złych wampirów, to wprowadziła demony i zastępy niebios. Nie przemawia to do mnie w tym wykonaniu.

Beata | 2014-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2014

Talent Kerrelyn Sparks jest tak samo zjawiskowy jak jej historie. Pisze kolejne cykle zaskakując pomysłowością mimo monotonnego motywu miłości. Nic na to nie poradzę, że wśród jej bohaterów - wampirów, zmiennokształtnych, aniołów i demonów odpoczywam, a czytanie to sama radość.

paulinkalinka | 2014-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2014

Kolejne czytadło z tej serii. Czyta się lekko, łatwo i przyjemnie. Zero niespodzianek i ambicji. Ot, tak, po prostu, dla zabicia czasu, gdy ma się doła lub gdy nic nie chce się robić.
W tej części poznajemy losy miłości Dougala Kincaida i Leah Chin.
Hmm... Czy okładka miała przedstawiać Leah, panią naukowiec, która ma problemy z nawiązywaniem kontaktów z innymi i najlepiej czuje się w laboratorium? To chyba wydawnictwu coś nie wyszło. Przedstawiona na okładce modelka bardziej przypomina panią lekkich obyczajów niż Leah.

Ressa | 2014-02-01

Książka udana zreszta tak jak każda inna część z tej serii :)

AnnaMaryMadlene | 2014-04-12
Na półkach: Ebooki, Przeczytane

Cała seria książek pani Sparks "Love at stake" ma w sobie coś niesamowitego. Dobry humor, nieprzewidywalne zwroty akcji, romantyzm. Ta część niewątpliwie utrzymała ten poziom. Jak każda powieść, ma ona plusy i minusy. Mimo wszystko polecam tą książkę, bo ma w sobie wiele ukrytych wartości, które znacząco maskują wszelkie niedociągnięcia.

Zamiłowanaksiążkami | 2014-02-09
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Każdą ksiazke z tej serii kocham.Oczywiście czytam inne ale zawsze wracam do tej serii i patrze czy nie a nowej ksiażki.W każdej ksize wampir/wampirzyca zakochuje się .Teraz padło na Dougala który w swoim 300-letnim życiu dużo przeszedł ale nareszcie odnalazł swoją miłość.. znowu.
A czemu znowu?Zaprasza do lektury ;)

jawora | 2014-04-15

71. rocznica
  • Wiktor Suworow
    67. rocznica
    urodzin
    Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. a taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.
  • Mary Hoffman
    69. rocznica
  • Arto Paasilinna
    72. rocznica
    Umrzeć zawsze się zdąży.
  • Simon Beckett
    46. rocznica
    urodzin
    Nie ma drugich szans, są tylko inne. Jakąkolwiek podejmiesz decyzję, życie zawsze będzie inne niż wtedy, gdybyś podjął inną.
  • Elina Hirvonen
    39. rocznica
    urodzin
    Nigdy nie umiałam jej sobie wyobrazić. Miłości, która jest tak niepodważalna, że mogę być zapłakana i rozbita, a mimo to pewna, że ktoś będzie mnie trzymał i chciał, bym następnego dnia obudziła się przy nim.
  • Hanna Januszewska
    109. rocznica
  • Merete Lien
    62. rocznica
  • Peter S. Beagle
    75. rocznica
    urodzin
    Ten wybierać drogę musi, komu wszelki szlak odcięło. Utracone wiecznie kusi, co minęło to minęło.
  • Julie Powell
    41. rocznica
    urodzin
    Julia nauczyła mnie, jak znaleźć własną drogę. Nie jest tak, jak sądziłam. Sądziłam, że chodzi o... nie wiem, o pewność siebie, silną wolę albo szczęśćie. To też warto mieć, bez wątpienia, ale jest coś innego, coś, z czego biorą się wspomniane wyżej rzeczy. To radość.
  • Adolf Hitler
    125. rocznica
    urodzin
    Walczyć mogę tylko o coś, co miłuję, miłuję tylko to, co szanuję, szanuję tylko to, co rozumiem.
  • Jan Dobraczyński
    104. rocznica
  • Bram Stoker
    102. rocznica
    śmierci
    Kocham szarość, mrok i ciemność nocy, lubię być sam, a za najodpowiedniejsze towarzystwo uznaję własne myśli.

Znajdź nas na Facebooku