Okładka książki Wampir z tatuażem

Wampir z tatuażem

Autor:
Cykl: Miłość na kołku (tom 14)
tłumaczenie
wampir, tatuaż
typ
papier
raven
7,64 (157 ocen i 12 opinii)

Opis książki

Ona przypomina mu jego dawną miłość. On nie może stracić zimnej krwi… Wampiry? Jako naukowiec doktor Leah Chin nie jest w stanie uwierzyć, że te nieśmiertelne istoty istnieją naprawę. I proszę – właśnie stoi przed nią żywy (powiedzmy) dowód i prosi o pomoc w rozwiązaniu genetycznej zagadki, która może ocalić ludzkość. Jedno spojrzenie w seksowne szmaragdowe oczy Dougala i puls Leah wariuje – zupe...

Ona przypomina mu jego dawną miłość.
On nie może stracić zimnej krwi…

Wampiry? Jako naukowiec doktor Leah Chin nie jest w stanie uwierzyć, że te nieśmiertelne istoty istnieją naprawę. I proszę – właśnie stoi przed nią żywy (powiedzmy) dowód i prosi o pomoc w rozwiązaniu genetycznej zagadki, która może ocalić ludzkość. Jedno spojrzenie w seksowne szmaragdowe oczy Dougala i puls Leah wariuje – zupełnie nieprofesjonalnie. Jeden uśmiech pięknej i niepokojąco znajomej pani doktor i Dougal traci swoją słynną zimną (i to bardzo) krew…

Czy jednak nieśmiertelny wojownik zdoła przekonać racjonalną uczoną, że jest jego bratnią duszą, której szukał całe wieki? Czy Leah zaufa swojemu chłodnemu umysłowi czy gorącemu sercu i wszechogarniającej namiętności, jaką rozpala w niej wampir z tajemniczym tatuażem na muskularnej piersi…

źródło opisu: Amber, 2013

Polecamy

Opinie czytelników
MagdaLena | 2013-12-22
Przeczytana: 22 grudnia 2013

Albo się "przejadłam" już tą tematyką, ale było to tak słabe. Sama już nie wiem... Jak dotąd to była najdłużej czytana przeze mnie część sagi. ot, zwykły paranormal romance z elementem sensacji - niesamowicie krótkiej. Spodziewałam się, że będą elementy zaskoczenia, łzawe sceny, walka itd. A tu wszystko przewidywalne, większość książki zajmują opisy gry miłosnej pomiędzy głównymi bohaterami. Oby kolejne tomy były lepsze, bo mam wrażenie, że autorka pomalutku się wypala. Skoro wybito złych wampirów, to wprowadziła demony i zastępy niebios. Nie przemawia to do mnie w tym wykonaniu.

immortal15 | 2014-07-13

"-Hmy...-Wilson podniósł palec do ust.-Skoro o sprawach osobistych mowa. Wbijemy cię w superobcisłe czarne spodnie. Co masz na sobie? Bokserki czy slipy?-Dougal zamrugał.
-Chodzi ci o... o...-Gregori żachnął się.
-Jeśli to prawdziwy Szkot, nie ma pod spodem nic. -Naprawdę?-Wilson z szerokim uśmiechem podszedł do stanowiska. -No to jak, jesteś prawdziwym Szkotem? - sięgnął po suszarkę do włosów. -Bo czuję, że trochę tu wieje."

Beata | 2014-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2014

Talent Kerrelyn Sparks jest tak samo zjawiskowy jak jej historie. Pisze kolejne cykle zaskakując pomysłowością mimo monotonnego motywu miłości. Nic na to nie poradzę, że wśród jej bohaterów - wampirów, zmiennokształtnych, aniołów i demonów odpoczywam, a czytanie to sama radość.

paulinkalinka | 2014-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2014

Kolejne czytadło z tej serii. Czyta się lekko, łatwo i przyjemnie. Zero niespodzianek i ambicji. Ot, tak, po prostu, dla zabicia czasu, gdy ma się doła lub gdy nic nie chce się robić.
W tej części poznajemy losy miłości Dougala Kincaida i Leah Chin.
Hmm... Czy okładka miała przedstawiać Leah, panią naukowiec, która ma problemy z nawiązywaniem kontaktów z innymi i najlepiej czuje się w laboratorium? To chyba wydawnictwu coś nie wyszło. Przedstawiona na okładce modelka bardziej przypomina panią lekkich obyczajów niż Leah.

zabielka | 2014-10-23
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 12 października 2014

Książki z serii "miłość na kołku" są powieściami od których nie należy dużo wymagać i z takim oto podejściem zaczęłam je czytać, Dlatego też nie dam niższej oceny.
Dougal i kobieta geniusz w tematyce genetyki, Na dodatek jest ona kolejnym wcieleniem jego dawno utraconej miłości. A jednak jest sobą... -Zagmatwane? -w wydaniu Pani Keleryn to wcale nie jest skomplikowane, polecam więc i pozdrawiam :)

AnnaMaryMadlene | 2014-04-12
Na półkach: Przeczytane, Ebooki

Cała seria książek pani Sparks "Love at stake" ma w sobie coś niesamowitego. Dobry humor, nieprzewidywalne zwroty akcji, romantyzm. Ta część niewątpliwie utrzymała ten poziom. Jak każda powieść, ma ona plusy i minusy. Mimo wszystko polecam tą książkę, bo ma w sobie wiele ukrytych wartości, które znacząco maskują wszelkie niedociągnięcia.

Ressa | 2014-02-01

Książka udana zreszta tak jak każda inna część z tej serii :)

emklara | 2014-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2014

Przepiękna!
Romantyczna...
Wzruszająca...
Dowcipna!

Tak, o to chodzi w tych książkach, za to kocham tę serię... :)

Zamiłowanaksiążkami | 2014-02-09

Każdą ksiazke z tej serii kocham.Oczywiście czytam inne ale zawsze wracam do tej serii i patrze czy nie a nowej ksiażki.W każdej ksize wampir/wampirzyca zakochuje się .Teraz padło na Dougala który w swoim 300-letnim życiu dużo przeszedł ale nareszcie odnalazł swoją miłość.. znowu.
A czemu znowu?Zaprasza do lektury ;)

Natsu | 2014-09-06
Na półkach: Przeczytane, 2014

Bardzo lubię serię "Miłość na kołku" - cała jest pełna humoru, akcji, miłości, przyjaźni, cały czas coś się dzieje, a bohaterzy wierzą w ideę dobra, co czasem aż jest przesadzone, i każdy chce mieć kobietę, dziecko i żyć w zgodzie ze światem, co jest miłe, ale ta część mnie wyjątkowo nie zachwyciła, nie porwała, była wręcz dla mnie nudnawa już od pierwszych stron. Uwielbiam Sparks, ale ta część się według mnie nie udała.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Henry Hazlitt
    120. rocznica
    urodzin
    Sztuka ekonomii polega na tym, by spoglądać nie tylko a bezpośrednie, ale i na odległe skutki danego działania czy programu; by śledzić nie tylko konsekwencje, jakie dany program ma dla jednej grupy, ale jakie przynosi wszystkim.
  • Arkady Fiedler
    120. rocznica
    urodzin
    Bo serce, polskie serce to dziwna rzecz : może włóczyć się po całym świecie, może upadać na rozdrożach, uzbrajać się w pancerz zapomnienia, może upajać się blaskiem obcego nieba - aż oto znienacka i chytrze zgotuje sobie samemu podstęp i wpadnie we własną sieć .
  • Alberto Moravia
    107. rocznica
    urodzin
    Każdy wybiera sobie raj, który jest piekłem dla innych.
  • Jonasz Kofta
    Trzeba marzyć
  • William Blake
    257. rocznica
    urodzin
    Nie próbuj mówić o miłości,
    Bo ona w słowach się nie mieści.
    Jest jak wiatr: cichy, niewidzialny,
    Co tylko czasem zaszeleści.
  • Stefan Zweig
    133. rocznica
    urodzin
    Jakże tu żyć z czułym sercem na takim świecie.
  • Claude Lévi-Strauss
    46. rocznica
  • Stanisław Wyspiański
    107. rocznica
    Miałeś, chamie, złoty róg,
    miałeś, chamie, czapkę z piór:
    czapkę wicher niesie,
    róg huka po lesie,