Profile działania leków roślinnych. Porady rekomendowane w praktyce farmaceutycznej

Tłumaczenie: Wiktoria Palczewska
Seria: Do kieszeni fartucha
Wydawnictwo: MedPharm Polska
Arzneidrogenprofile für die Kitteltasche. Beratungsempfehlungen für die pharmazeutische Praxis
zdrowie, medycyna

Które leki powinno się stosować, a które są nieskuteczne lub szkodliwe? O poradę w tej dziedzinie pacjenci proszą farmaceutów każdego dnia. W praktycznym formacie "Do kieszeni fartucha" w sposób poglądowy przedstawiono profile działania leków pochodzenia roślinnego. W niniejszej książce zaprezentowane zostały istotne informacje na temat 243 najczęściej stosowanych surowców oraz najczęściej zalecanych leków. Korzystanie z tego podręcznika ułatwi Państwu udzielanie kompetentnych i rzeczowych odpowiedzi na pytania dotyczące leków roślinnych

źródło opisu: https://www.alezielonysklep.pl

źródło okładki: https://www.alezielonysklep.pl