Tippi z Afryki

Tippi of Africa
afryka tippi z afryki
Raimunda _

Urmurmina | 2015-03-30

Dostałam tę książkę na I Komunię Świętą od swojego ojca chrzestnego. Kupił ją ze względu na jeden drobiazg - Tippi, tytułowa bohaterka, była łudząco podobno do mnie, kiedy miałam właśnie 8 lat! Mimo, że byłam taka mała i nie przepadałam za czytaniem, to podobała mi się historia dziewczynki, która wychowywała się wśród dziko żyjących zwierząt i natury. To pokazuje, jak do szczęścia niekoniecznie są potrzebne wytwory współczesnej cywilizacji (elektryczne czy mechaniczne). Dodatkowym plusem jest to, że książka obfituje we wspaniałe zdjęcia z codziennego życia Tippi w Afryce.