Nieważne, jak dobry jesteś, ważne, jak dobry chcesz być

Tłumaczenie: Michał Strąkow
Wydawnictwo: Insignis
It's Not How Good You Are, It's How Good You Want To Be
poradniki
Kasiszon

Nieważne, jak dobry jesteś… to zwięzły poradnik o tym, jak w pełni wykorzystać własne możliwości – to kieszonkowa biblia dla ludzi utalentowanych, a przy tym nieśmiałych. Dzięki niej niewykonalne będzie wykonalne, a niemożliwe stanie się możliwe. Po kilku dekadach spędzonych na szczycie branży, w której panuje niezwykle zacięta konkurencja, Paul Arden dzieli się swoimi spostrzeżeniami na...

Po kilku dekadach spędzonych na szczycie branży, w której panuje niezwykle zacięta konkurencja, Paul Arden dzieli się swoimi spostrzeżeniami na rozmaite tematy: poczynając od zalet bycia wyrzuconym z pracy aż po powody, dla których często lepiej jest się mylić, niż mieć rację.

Nieważne, czy jesteś świeżo upieczonym absolwentem, prezesem firmy, czy może pracujesz na własny rachunek – ta książka jest nieocenioną pomocą dla każdego, kto pragnie odnieść sukces.

źródło opisu: www.insignis.pl

źródło okładki: www.insignis.pl

zaczytany | 2019-07-15

Styl, przekaz i wszystko czego możesz oczekiwać od takiej książki.

W zupełności zastąpi Ci wiele "magicznych warsztatów" motywacyjnych.

zna | 2018-06-11

Więcej obrazków, niż treści. Ani słowa sensacji. Ma cel motywujący, ale strasznie mi to przypominało jakieś nie do końca trafne opisy zdjęć ludzi sukcesu w mediach społecznościowych.

Infinifable | 2017-06-01
Przeczytana: 08 maja 2017

Książka przeczytana w jeden wieczór. Niepozorna, ale kryje w sobie napęd do działania. Zdecydowanie podobała mi się pochwała błędów, dzięki którym paradoksalnie możemy zrobić coś inaczej, a może i dużo lepiej niż dotychczas, bo jak dowodzi cytat z książki: "jeśli się nie zgubimy, nigdy nie znajdziemy nowej drogi". Mylenie się jest szybkim krokiem do kreatywności, bowiem poszerza nasze horyzonty. Dzięki temu poznajemy nowe rzeczy a nie kroczymy utartymi ścieżkami.

Lili Mer | 2017-03-08
Przeczytana: 07 marca 2017

Ta mała pozycja ma jasny cel - motywować, inspirować I nieco couchować. Potrzebujesz czegoś co Cię zainspiruje do zmian? Dostaniesz jasny przekaz: możesz, stać cię na to, nie poddawaj się, nie jesteś gorszy, nie rób wymówek tylko bierz się do roboty. (Wywieś sobie na ścianie to co na Ciebie dziala).

Nie rozumiem krytyk, że brak w tej książeczce treści. Oczywiście, że brak- to nie jest poradnik, nie ma tam akapitów, opisów, wstępów i study cases. Te cytaty to esencja - ma inspirować, nie tłumaczyć. Ona ma skłonić Cię do zastanowienia się nad sobą, to zbior tzw. promptów do pracy nad sobą. Ty zadaj sobie pytanie - co ja robię, czemu, czy ja znam swoje cele, czy ta rada wogóle mnie dotyczy, co o niej sądzę, czy stać mnie by podjąć ryzyko, co mogę zmienić u siebie, czy ja tego potrzebuje? Sam się zastanów.

Możnaby oczywiście powiedzieć, że to zbiór cytatów przygotowany w ciekawy typograficznie sposób. Można też powiedzieć, że to te kilka zdań, których potrzebujesz usłyszeć we...

kxaro | 2016-05-25

Zastanawiam sie... Dlaczego ta ksiazka uznawana, jest za swiatowy bestseller..

pozycja4 | 2016-04-21
Przeczytana: 12 kwietnia 2016

Co prawda bardzo krótka ta książka, jednakże zawartość atrakcyjna.
Polecam ludziom, gdzie nie ma dużo czasu a potrzeba - zastrzyku energii i kreatywności.

ohhmykath | 2016-04-03
Przeczytana: 12 marca 2016

Przedstawiany jako "zwięzły poradnik" .... no właśnie zwięzły czyli pełen banałów.

indigne | 2016-03-19

Nic odkrywczego niestety

wrublik7 | 2015-09-08
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Rok 2015
Przeczytana: 10 września 2015

motywujaca, poczatek jest do wolniejszego przeczytania, z pomysleniem na kazdej stronie, na koniec jednak za duzo nawiazan branzowych do biznesu reklamy co mi wcale juz nie pasowalo. ale ogolnie ksiazka warta do powertowania

Aga | 2015-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2015

Ciekawa pozycja z dosyć przydatnymi poradami oraz interesującymi faktami, okraszona jest cytatami zajmujących ludzi, a także zdjęciami cieszącymi oko. Pierwsza połowa książki ma charakter dosyć uniwersalny, natomiast druga połowa wydaję się mocno ukierunkowana branżowo i tak te spostrzeżenia, w życiu codziennym nie do końca mogą się przydać. Polecam, choćby po to by pobudzić umysł i kreatywne myślenie.