Ossowiecki. Zagadki jasnowidzenia

Okładka książki Ossowiecki. Zagadki jasnowidzenia Krzysztof Boruń, Katarzyna Boruń-Jagodzińska
Okładka książki Ossowiecki. Zagadki jasnowidzenia
Krzysztof BoruńKatarzyna Boruń-Jagodzińska Wydawnictwo: Epoka ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Epoka
1990-01-01
1990-01-01

Okładka książki Zagubiona przyszłość Krzysztof Boruń, Andrzej Trepka
Zagubiona przy... Krzysztof Boruń, An...
Okładka książki Proxima Krzysztof Boruń, Andrzej Trepka
Proxima Krzysztof Boruń, An...
Okładka książki Kosmiczni bracia Krzysztof Boruń, Andrzej Trepka
Kosmiczni bracia Krzysztof Boruń, An...

Rzadko sięgam po biografie, ale Ossowiecki pojawia się wielokrotnie w różnorakich kontekstach odnośnie szalonego, ezoterycznego dwudziestolecia międzywojennego - i Boruniowie bardzo interesująco przybliżają nam jego sylwetkę. Zamiast jednak, na szczęście, smęcić od narodzin do śmierci co tam u niego w życiu się działo, podzielili książkę na rodzaje rzekomych zjawisk paranormalnych, z którymi Ossowiecki miał do czynienia i przytaczają dziesiątki relacji wielu świadków.

Dobrze napisana, interesująca dla miłośników tematyki.

Zbyt szczegółowa. Utknęłam na opisach eksperymentów

Zbyt szczegółowa. Utknęłam na opisach eksperymentów

Dla smakoszy ezoteryki pozycja obowiązkowa

Dla smakoszy ezoteryki pozycja obowiązkowa

Parapsychologia, Telekineza, Spirytyzm, Telepatia, OOBE, NDE, Lewitacja, głównie jasnowidztwo na przykładzie Stefana Ossowieckiego (doświadczenia, badania) + inni jasnowidze. Niewiarygodne, lecz jak widać prawdziwe. Polecam!

• !Priorytet
  • Religia,wierzenia,ezoteryka