Sekrety i skandale rodów królewskich

Tłumaczenie: Tadeusz Szafrański
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Was Napoleon Poisoned? And Other Unsolved Mysteries of Royal History
historyczna

Od spraw osobistych do polityki, od pola bitwy do sypialni, wszystkie opisane tu zdarzenia przepełnione są intrygami i występkami, włącznie z podawaniem trucizny, cudzołóstwem, zbrodnią, podszywaniem się pod czyjąś postać, uwięzieniem i wszystkim tym.czego można by się spodziewać po klasycznym kryminale. Książka ta pozwoli czytelnikowi zapoznać się z niektórymi najbardziej frapującymi zagadkami historii oraz podążać tropem śledztw. Niekiedy ujawni całkiem nowe elementy tajemnicy, odsłoni kontekst historyczny, naukowe odkrycie, teorie i kontrowersje towarzyszące tym zagadkowym wydarzeniom. Nowe, pasjonujące spojrzenie na wiele kłopotliwych i zaskakujących spraw dotyczących członków rodów królewskich.

źródło opisu: z książki

CuriousSoul | 2016-01-06