Latający Cyrk Monty Pythona. Perełki Monty Pythona - Terry Jones

Wydawnictwo: Imperial CinePix
hobby

Terry Jones scenarzysta, reżyser, aktor, satyryk polityczny, geniusz politechnicznywciąż nie może się zdecydować na wybór ścieżki życiowej. I z tego powodu znów zawraca nam gitarę. W chwilach wolnych od zbawiania wolnego świata pan Niezdecydowanie-Przegrzewa-Mi-Mój-Gitantyczny-Mózg Jones przejrzał czteroletni dorobek LCMP i stwierdził, że sukces serii to niemal wyłącznie jego zasługa. Trzymasz w ręku dokonany przez Jego Wysokość wybór najlepszych skeczy wraz z nowym materiałem dowodowym na potwierdzenie tezy Mistrza. Nalej sobie szklaneczkę sherry i posłuchaj, jak Terry improwizuje przy fortepianie wariacje na temat: Jak stworzyłem Latający Cyrk Monty Pythona.

Kamasz | 2014-11-27
| 2013-11-06