Futbol. 1001 fotografii

Seria: 1001 fotografii
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
9788375881950
sport

Piłka nożna... Gra. Sport. Sposób na życie. Specjaliści od dziesięcioleci zadają sobie te pytania, ale są bezradni. Futbol to przede wszystkim pasja, która wypełnia życie pojedynczego fana i całych społeczeństw. Przypomina nam dzieciństwo i nasze marzenia. Przywołuje wspomnienia o chwale i radości, o smutku porażki. Nazwiska gwiazd, daty najważniejszych spotkań pozostają w zakamarkach naszej pamięci na zawsze... Książka Futbol. 1001 fotografii przypomina najważniejsze chwile składające się na dyscyplinę sportu, która stała się niemal religią.

benia86 | 2015-05-01

Fajna i ciekawa pozycja dla fanów futbolu. Kieszonkowy zbiór nietuzinkowych i zaskakujących zdjęć z boisk całego świata upamiętniających nie tylko zaskakujące momenty, ale i ważne wydarzenia. Wszystko to w ciekawych ujęciach.

Dawid Podsiadło | 2013-08-29
Aaron | 2013-07-07