Ajax Amsterdam. Słynne kluby piłkarskie

7 (6 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788375520453
futbol
sport

Amsterdam słynie ze szlifierzy diamentów. Także tych piłkarskich. Ajax Amsterdam wyszkolił i wysłał w świat mnóstwo piłkarskich klejnotów. To im zawdzięcza swe bogactwo. Sławę dała mu jednak nowoczesność.

benia86 | 2014-01-21

Jako siostra pięciu braci musiałam z czasem przejść etap zainteresowania piłką nożną (apogeum przechodziłam uzależniając się od gry "Football manager" ;)), dlatego też na mojej półce znalazła się kolekcja "Słynne kluby piłkarskie". Każda z książeczek jest wiedzą w pigułce na temat każdego klubu )barwy, hymn, stadion, historia, menedżerowie, piłkarze, statystyki, dużo małych- ale ładnych zdjęć). Dla kibica futbolu- przydatna kolekcja. (fajnie jest widzieć takiego Sneijdera, czy Ibrahimovica, czy chociażby Van der Saara i wiedzieć jak wyglądała ich droga na największe boiska świata, po największe laury.

Marinka | 2013-12-01
sokol555 | 2013-02-28