Dlaczego kobiety wyglądają lepiej niż im się wydaje

Tłumaczenie: Paula Krajewska
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA
Warum Frauen besser aussehen als sie glauben
9788361012092

Dlaczego nigdy nie jesteśmy zadowolone ze swojego wyglądu? Jak oceniamy swoje ciało? W jaki sposób kobiety traktują siebie nawzajem? Jak mężczyźni widzą kobiety? Jak zadbać o siebie?

Dzięki tej książce poznasz odpowiedzi na te pytania- i zyskasz pozytywne nastawienie do swojego ciała!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: empik

Marta | 2014-04-09

Jedna z tych książek, które uczą kobiety, jak rozwijać swoje wewnętrzne piękno. Mówi, że nie tylko piękne kobiety są kochane i że idealny wygląd nudzi się tak samo szybko jak cnota. Oczywiście książka nie usprawiedliwia kobiecego niedbalstwa, zarośniętych pach i podartych łachów, ale pokazuje że trzeba mieć do wyglądu dystans, po prostu podejść rano do lustra i krzyknąć: "hej, piękna!". Polecam.