Freddie Mercury. Gwiazda, która stała się legendą

Wydawnictwo: Altravox Press
HolyDio

Historia życia jednego z najbardziej charyzmatycznych wokalistów rockowych wszech czasów oraz droga kariery zespołu Queen. W książce znajdziemy tłumaczenia tekstów niektórych piosenek, daty koncertów na których Mercury wystąpił z grupą Queen od początku do ostatniego koncertu w Knebworth Park w sierpniu '86 oraz kilka zdjęć.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

FioletowaRóża | 2019-08-15

Książka nie jest gruba, ale opatrzona w szereg ilustracji. Autor może nie stworzył arcydzieł równych Lesley Ann-Jones, ale nie powiem, by był to gniot. Jeśli ktoś kocha Melinę- nie zawiedzie się. A dlaczego Melina? Zapraszam do lektury:)
Ogromnym plusem jest spis wszystkich koncertów, na których wystąpiła grupa Queen. Ot, chrapka dla fanów, którzy chcą poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę.