Gry i zabawy z całego świata

Wydawnictwo: Delta W-Z
poradniki

Wydawca:DELTA Agencja Wydawnicza Format:20.0x24.8cm Oprawa:Twarda Objętość:128 Rok wydania:2006  Na świecie istnieje wiele kultur, różniących się czasem bardzo wyraźnie od siebie. Wszystkie mają jednak wspólną cechę: dzieci zawsze i wszędzie się bawią! Książka opisuje gry i zabawy z 45 krajów, z różnych kręgów religijnych i kulturowych. Kolorowe ilustracje pomagają wyobrazić sobie przebieg zabawy i zachęcają do niej. Podane na marginesie informacje o krajach pochodzenia zabawy, rekwizytach, wieku uczestników i ich liczbie ułatwiają wybór. Potrzebne materiały i rekwizyty można znaleźć w czasie spaceru (kamyki, patyczki), w domu (papier, ołówki) lub niedrogo kupić w sklepie (kreda, sznurek).

Agnieszka Słowińska | 2014-01-09
JoAnna | 2013-06-19