Drugi i trzeci rok życia dziecka - praca zbiorowa

Okładka książki Drugi i trzeci rok życia dziecka - praca zbiorowa praca zbiorowa
Okładka książki Drugi i trzeci rok życia dziecka - praca zbiorowa
praca zbiorowa Wydawnictwo: Rebis poradniki
poradniki
Rebis

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Lektura obowiązkowa wszystkich rodziców. Zawiera wiele cennych wskazówek, rad, informacji na temat pielęgnacji, karmienia, usypiania, chorób, ogólnego dbania o dziecko w każdej płaszczyźnie.
Dobre kompendium wiedzy.
W szczególności zawiera inf. na temat :
- Czy moje dziecko rozwija się prawidłowo?
- Po czym poznać, że dziecko jest chore?
- Jak sobie poradzić z napadami złości?
- Czym i jak nakarmić dziecko?
- Jak nauczyć dziecko korzystać z nocnika?
- Jak wychować dziecko, aby wyrosło na dobrego człowieka?
Warto znać, warto mieć!

Dobre kompendium wiedzy.
W szczególności zawiera inf. na temat :
- Czy moje dziecko rozwija się prawidłowo?
- Po czym poznać, że dziecko jest chore?
- Jak sobie poradzić z napadami...

Trzecia część serii. Tak jak w przypadku wcześniejszych części analogicznie opisuje poszczególne etapy rozwoju małego dziecka, choroby itp. Tak jak dwie poprzednie części bardzo się przydaje. Polecam

Polecam fajny poradnik chociaż częściej korzystałam z pierwszej części.

Polecam fajny poradnik chociaż częściej korzystałam z pierwszej części.

Najlepszy poradnik dotyczący rozwoju i wychowania dziecka jaki miałam okazje przeczytać. Warto mieć go zawsze pod ręką, znajdziemy w nim dosłownie wszystko - od chorób po zabawy, prze opisy nagłych przypadków, które przy dzieciach są dosyć częste. Polecam nie tylko rodzicom, ale również osobom, które na co dzień mają styczność z dziećmi.

Ciekawe informacje, porady. Pomocna w nagłych przypadkach, bo nie zawsze jest dostęp do internetu.

świetny poradnik, tak jak pozostałe z tej serii. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, a jednocześnie nie ocenia i nie kreuje modelu wychowania dzieci, a jedynie motywuje do stworzenia własnej techniki.

Świetna kontynuacja wcześniejszych poradników. Rozwiewa wątpliwości co do osobników w grupie wiekowej 1-3 i pomaga radzić sobie z trudnościami

Gdy moja kochana latorośl skończyła roczek kupiłam kolejny poradnik. Zadowolona z poprzedniego na tym również się nie zawiodłam. Chociaż już jestem doświadczoną mamą pojawiały się pytania i odpowiedzi na nie znalazłam właśnie w tej książce. Mnóstwo porad i sugestii, poruszane problemy w większości przypadków pojawiły się u mnie. Kilka razy dzięki tej książce uniknęłam wizyty u pediatry ze zwykłym zadrapaniem. Napisana prostym językiem, przejrzyście wydana, poruszane problemy to przekrój prawie wszystkich jakie można spotkać w tym wieku u dziecka.
POLECAM i uważam, że to najlepszy poradnik dla młodych rodziców.

Fantastyczny poradnik, obszerna ilość informacji, każdy temat opisany w sposób wyczerpujący. Świetna kontynuacja pozostałych części.

Dużo praktycznych porad w jednym miejscu. Ale na chwilę obecną książka ma niektóre przestarzałe metody leczenia ale też poglądy autora są nieco staroswieckie.

• Poradniki
  • Przeczytane we fragmentach
  • Rodzicielstwo
  • Psychologia
  • Prywatna biblioteczka

Dodaj cytat z książki Drugi i trzeci rok życia dziecka - praca zbiorowa