Ciąża. Poradnik dla rodziców

Wydawnictwo: Muza
poradniki

Napisana przez zespół ekspertów lekarzy, położników, pracowników służby zdrowia i naukowców pod kierunkiem praktykującej specjalistki w dziedzinie położnictwa.Zawiera praktyczne i użyteczne rady, dotyczące wszystkich kwestii związanych z ciążą i macierzyństwem od omówienia opieki przedporodowej i zagadnień natury psychologicznej, po sugestie, jak troszczyć się o noworodka i samą siebie już po porodzie.Prezentuje rozwój dziecka w macicy w kolejnych tygodniach ciąży oraz ilustracje w naturalnej skali.Na specjalnych rozkładówkach znalazł się zwięzły opis najważniejszych wydarzeń podczas kolejnych trymestrów oraz lekarskich badań kontrolnych.

Ka_Ha | 2014-11-30

7,6? Eee tam... Porady rodem z Pani domu. Na poranne mdłości zalecają zagryzać maślane krakersy... Dostałam, sama bym nie kupiła. O milion razy wolę Harwas-Napierałę i Trempałę. Jedyne co ratuje tę pozycję to ładne obrazki i opisy rozwoju płodu na różnych etapach, tydzień po tygodniu. Ładna, ale mało użyteczna.

MonikaMagdalena | 2015-03-02
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 02 marca 2015

Hm- książka rzekomo zaktualizowana .
Niezbędne do szpitala na pierwszej pozycji -drobne na telefon.
Ciekawe obrazki dzidziusia w poszczególnych tygodniach ciąży. Reszta po prostu słaba.

Justyna Kokoszka | 2014-01-08
Przeczytana: 2014 rok

Książka zawiera dużo informacji na temat ciąży, a także (w przeciwieństwie do "W oczekiwaniu na dziecko")pierwszych miesięcy życia dziecka. Ładnie ilustrowana, dużo zdjęć, bardzo fajne kalendarium ciąży z rozbiciem tygodni na poszczególne trymestry. Niektóre kwestie (np. wybór położnej) dotyczy amerykańskiego systemu opieki medycznej, jednak każda polska mama znajdzie w tej pozycji coś dla siebie.

xexaa | 2016-09-14
Evowe | 2016-05-30