Mars i Wenus zaczynają od nowa

Tłumaczenie: Ewa Merel, Szymon Sal
Wydawnictwo: Świat Książki
Mars and Venus starting over
poradniki

Gdy tracimy miłość,nasze życie gwałtowinie się zmienia.W myślach kłębią się pytania,serce przepełnia bół.Co robić,by wypełnić następujące jedna po drugiej chwile pustki,jak przetrwać kolejny dzień?Sam czas nie zagoi wszystkich ran.To ,co sami zrobimy w tym trudnym okresie,może przesądzić, jak będzie wyglądać nasze dalsze życie. Autor , w sposób bardzo sugestywny prowadzi nas przez kolejne etapy"uzdrawiania".Pozwólmy mu na to,dla własnego dobra.

Kania1312 | 2013-09-01
Przeczytana: 01 września 2013

Wielu z was zapewne powie, że ta książka to kolejny poradnik nie mający odzwierciedlenia w realnym życiu. Pozwolę sobie z tym się nie zgodzić. Uważam, że takie książki trzeba po prostu czytać w odpowiednim momencie naszego życia. Pierwszą książkę autorstwa Johna Gray'a dostałam od przyjaciółki tuż po bolesnym rozstaniu z moim chłopakiem. Była to książka "Mężczyźni są z Marsa, Kobiety są z Wenus". Stała na półce cały rok zanim się za nią zabrałam. Czytając tą pierwszą książkę zrozumiałam, dlaczego żeśmy się rozstali.
Drugą książkę "Mars i Wenus zaczynają od nowa" dostałam w zeszłym roku od tej samej osoby, bo moja przyjaciółka chciała mi tym samym powiedzieć, że najwyższy czas na nową miłość. Leżała trochę mniej niż rok, aż w końcu ją wzięłam do ręki i przeczytałam. Owszem jest to poradnik - poradnik pomagający uzdrowić zranione serce, by znowu mogło się otworzyć na miłość. Uleczenie serca to trudny proces, ale możliwy.
Polecam szczególnie osobom, które mają zranione serce. Jeśli...

Fami | 2012-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2012

Tak niska ocena, bo książka dla mnie strasznie denerwująca. Z trudem przez nią przebrnęłam. Nie mogę zgodzić się z tym, iż ludzie są tak przewidywalni i to w tak negatywny sposób. Ja osobiście mam o nich nieco lepsze zdanie. Być może źle ją zrozumiałam. Książka nie podobała mi się.

Justyna | 2016-10-16
Przeczytana: 2005 rok