Wystąpienia publiczne. zostań mistrzem retoryki

Wydawnictwo: StudioEMKA
poradniki

Warto sobie uświadomić, że sztuka prezentacji nie jest niczym nadzwyczajnym. To coś, co w dzisiejszym świecie biznesu jest po prostu nieodzowne. Mimo, że przyszło nam żyć w erze technologii informatycznych, bezpośredni kontakt z człowiekiem wciąż pozostaje najlepszym sposobem poszerzania wiedzy i przekazywania informacji. Menedżer potrafiący przykuć uwagę słuchaczy ma znacznie większą szansę na zrobienie kariery, niż ten, który nie posiadł tej jakże ważnej umiejętności.

Kacper | 2016-03-19
Jarosław Czub | 2015-12-23