Najtrudniejsze są powroty

Wydawnictwo: Witanet
witanet

Najtrudniejsze są powroty..., jest to fakt z pewnością niezaprzeczalny i ta książka doskonale go potwierdza. Nowy niesamowicie zabiegany i pogmatwany styl życia, ciągła walka o coraz większe sukcesy zawodowe - to właśnie nasza dzisiejsza codzienność. Nie ma w niej miejsca i czasu na sentymentalizm, słabość czy łzy - ludzie nie lubią patrzeć na smutne twarze, nie chcą słuchać o cudzych problemach, ani tym bardziej ich rozwiązywać. Ta książka pokazuje zwyczajnych ludzi, których tysiące chodzą po ulicach naszych miast, jednak jej bohaterowie mimo swoich codziennych obowiązków mają czas na coś jeszcze, na coś bardzo ważnego co tak często nam umyka. Ścieżki ich życia niejednokrotnie się gmatwają, wciąż pojawiają się niespodziewane przeciwności losu, stawiając ich na skraju przepaści by mogli zrozumieć o co tak naprawdę toczy się ich walka. Czy zdążą na czas, czy uda im się odnaleźć to co jest w ich życiu najważniejsze, czy pokonają trudności i podołają wyzwaniom, które życie przed nimi stawia? Łatwo jest mówić o przyjaźni i miłości, ale wiele osób nie zdaje sobie sprawy co tak naprawdę znaczą te słowa, rzucane przez nas często bez zastanowienia, zająknięcia i żadnego pokrycia w czynach. Przyjaźń i miłość - kto z nas tak naprawdę wie co to znaczy? Zastanawiamy się często czy można liczyć na drugiego człowieka, czy mamy oddanych przyjaciół, ale czy zastanawialiśmy się również jacy my jesteśmy? Czy zawsze z chęcią i bezinteresownie pomagamy swoim bliskim, czy chcemy poświęcać im swój czas i uwagę? Ogromną sztuką jest przyznać się przed samym sobą, że jesteśmy winni, że kogoś zawiedliśmy czy zraniliśmy, z reguły szukamy winnych gdzieś obok nas. Pewnych rzeczy nie jesteśmy w stanie kupić za żadne pieniądze, trzeba mieć szczęście odnaleźć je w swoim życiu, tak samo jak trzeba mieć odwagę by po nie sięgnąć. Co można dostać w zamian? Na to pytanie każdy z nas musi sam znaleźć odpowiedź, a książka „Najtrudniejsze są powroty” może pomóc w znalezieniu tej odpowiedzi. Magda Komorniczak – urodziła się i mieszka w Krakowie. Od 20 lat związana jest zawodowo ze światem kosmetyków. Jednak duszą jest zdecydowanie humanistką, odważną marzycielką, która mimo życiowych przeciwności śmiało idzie do swojego celu. Swoją twórczość pisarską rozpoczęła jeszcze w szkole podstawowej kiedy odkryła, że pisanie jest jej pasją. W swoim dorobku ma kilkanaście opowiadań, kilka powieści, bajeczki dla dzieci. Jest również autorką bloga „Szepty Miasta” gdzie dzieli się z czytelnikami swoimi przeżyciami, poradami jak również prezentuje swoją twórczość.

źródło opisu: http://www.ebooki.c0.pl/news/38-komorniczak.html

źródło okładki: google