Wyzwanie czytelnicze LC

Już nie chcę całusów! Kasia uczy się mówić NIE.

Tłumaczenie: Ewa Martyna
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wielkie problemy małych ludzi!". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jedność
Jetzt ist Schluss, ich will keinen Kuss!
Natalia K

Kasia wie dokładnie, kiedy czegoś się boi lub czegoś nie lubi, na przykład tego dziwnego sprzedawcy ze sklepu zoologicznego. Dziewczynka teraz już tam nie chodzi kupować karmy dla ptaków. Wie też, że nie lubi kiedy siostra bez pukania wpada do jej pokoju albo gdy wszystkie ciocie domagają się powitalnego buziaka. Jest tyle sytuacji, w których Kasia musi się bronić. Dziewczynka ma wystarczająco dużo odwagi, aby dać wyraźnie do zrozumienia, co chce, a czego nie.

Dzięki temu może powiedzieć sprzedawcy ze sklepu zoologicznego: – NIE! Nie możesz mnie dotykać!

Dlaczego warto tę książkę przeczytać:

wzmocnienie u dziecka pewności siebie jest ważnym krokiem w kierunku zapobiegania wszelkich przejawów przemocy
to książka, która uświadamia, jak ważne jest ustanowienie granic.
zawiera opowiadania o dzieciach dla dzieci oraz list do rodziców, który pomoże w rozmowie z pociechami na tzw. "trudne tematy".

źródło opisu: http://jednosc.com.pl/product_info.php?cPath=14&products_id=658

źródło okładki: http://jednosc.com.pl/product_info.php?cPath=14&products_id=658