Problemy z nadwagą u dzieci. Istota zagadnienia

Wydawnictwo: Jedność
poradniki

Nadwaga u dzieci jest aktualnie przeważającym tematem w otwartych dyskusjach. Jednak wiele pytań pozostaje nadal bez odpowiedzi: - Jaka waga jest tak naprawdę „normalna” i kiedy dziecko zaczyna mieć nadwagę? - Jakie ryzyko zdrowotne, jakie skutki dla ciała i ducha, niesie ze sobą nadwaga? - Czy nadwaga jest problemem wśród dzieci? - Jak rodzina wpływa na przyzwyczajenia żywieniowe? - Jaki udział w tworzeniu się nadwagi mają produkty przemysłu żywieniowego?

natik159 | 2016-09-06
Sylwia | 2011-12-24