Chroń swój organizm

Wydawnictwo: Astrum
poradniki

Książka poinformuje Was o działaniu i skutkach substancji szkodliwych, ale także podpowie, jak chronić się przed ich wpływem. Znajdziecie tu odpowiedzi na pytania : co zrobić, gdy pojawią się problemy zdrowotne i jak zapobiegać zatruciu toksynami. Pierwsza część książki przedstawia najczęściej występujące i nakbardziej niebezpieczne substancje toksyczne. Na końcu każdego rozdziału znajdują się wskazówki, jak strzec się przed daną substancją. Druga część traktuje o bezpieczeństwie dzieci. Część trzecia to część praktycznatu znajduje się prewencyjny i defensywny plan przeciwdziałania zatruciu naszego organizmu. Książka jest do wszystkich ludzi, którzy pragną świadomie i zdrowo żywić siebie i swoich bliskich.

Abar | 2017-01-18
pauliinkaa | 2014-09-23