Decoupage. Ozdabianie przedmiotów techniką serwetkową

Wydawnictwo: RM
Decoupage - obrousková technika
decoupage
rękodzieło

Decoupage to technika zdobienia przedmiotów. Dzięki niej filiżanka z porcelany, doniczka lub drewniana ramka na zdjęcia nabierają niepowtarzalnego uroku. Wystarczą podstawowe materiały i ... dobre pomysły. Praktyczne rady i fotografie zawarte w tej książce przybliżają decoupage krok po kroku. W książce tej znajdziesz instrukcje do decoupage na: drewnie, kartonie lub na płycie pilśniowej, terakocie, materiałach naturalnych, metalu, szkle, porcelanie, kamionce, wiklinie, tkaninie, jucie i wosku.

Anna | 2012-11-23

Pierwsza książka o decou, która trafiła w moje ręce. Poznałam z niej podstawy i co z czym się je :) Fajna publikacja, choć na dziś - już troszkę trąci myszką. Duży plus za sporą ilość kolorowych fotografii. Warto ją potraktować jako swoistą ciekawostkę :)

werab | 2015-10-28
Przeczytana: 2009 rok