Pisanki

Wydawnictwo: RM
rękodzieło

Książka zawiera szeroki wybór różnych technik dekorowania jajek z zastosowaniem dostępnych dla wszystkich metod pracy, takich jak malowanie, decoupage, farbowanie barwnikami syntetycznymi i naturalnymi oraz proste sposoby złocenia. Zaprezentowano w niej, jak zrobić własne, bajkowe złote jajko, pokryć wydmuszkę kolorowymi spiralami z muliny i jak wykorzystać naturalne liście jako szablony. Wykonanie projektów zostało szczegółowo opisane, krok po kroku, i przedstawione na ponad 130 wspaniałych ilustracjach, wykonanych specjalnie do tej książki dzięki temu samodzielna praca jest naprawdę prosta.To jest inspirująca, praktyczna książka pełna pięknych i pobudzających wyobraźnię pomysłów na ozdabianie jajek i dekorowanie domu wiosennymi stroikami.

Meowth | 2016-03-06
Ramen | 2016-11-14